Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
میگو پرورشی مرغوب در بزرگترین مرکز فروش بوشهر در مرکز تولید پخش و صادرات میگو - شایلی فیش

میگو پرورشی مرغوب در بزرگترین مرکز فروش بوشهر در مرکز تولید پخش و صادرات میگو

میگو پرورشی مرغوب در بزرگترین مرکز فروش بوشهر

میگو پرورشی مرغوب در بزرگترین مرکز فروش بوشهر به عنوان قطب مرکزی میگو ایران به صورت عمده و خانگی و در انواع سایزهای مختلف در حال خرید و فروش است و میگو تازه و یا میگو منجمد به بازارهای داخلی یا صادراتی توزیع می شود. شرکت ما افتخار دارد توانسته با داشتن تجربه ای گرانبها در تولید میگو با بهترین کیفیت با داشتن استاندارهای بین المللی در این زمینه پیش رو باشد و بخش عظیمی از بازار داخلی را تأمین نماید. افتخار ما اعتماد شما و داشتن مشتری های همشیگی که باعث دلگرمی است.

شهر بوشهر بدلیل ساحلی بودن و دسترسی آسان به آب دریا این امکان در آن میسر است که اقدام به پرورش میگو نمود. در سالهای اخیر شرکت های مختلفی بر پایه دانش بومی کشور میگو پرورشی و با کیفیت تولید نموده اند، به طوری که هم اکنون در اکثر کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی که براساس استاندارهای سخت گیرانه محصولات در آنجا تأیید می شوند، صادر می گردد.

میگو پرورشی مرغوب

لیست قیمت میگو سایز کوچک متوسط بزرگ

میگو پرورشی مرغوب

لیست قیمت میگو سایز کوچک متوسط بزرگ و همچنین لیست قیمت امروز میگو یکی از درخواست های همیشگی مشتری است. حال میخواهیم این موضوع را شفاف نماییم که قیمت گذاری روزانه میگو تازه عمده و حتی خرده فروشی به سختی انجام می شود، میگوهای دریایی که از دریا صید می شوند در سایزهای ۱۰ ۲۰ ۳۰ ۴۰ ۵۰ ۶۰ ۷۰ ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ ۱۲۰ هستند که در هر روز از صید ممکن است برخی از سایزها و اندازه های میگو که درخواست میشود بدست نیاید و همچنین میگوهای بوشهر و بندرعباس و یا بندر گناوه انواع مختلفی دارند که برخی از آنها در حاشیه بنادر  و برخی از عمق دریا  صید می شوند. بنابراین محل صید میگو سایزهایی که صید می شوند و نوع میگویی که روزانه در فصل صید بدست می آید مستقیماً در قیمت گذاری میگو تأثیر گذار است. تمام موارد قبلی در خصوص میگو مرغوب پرورشی جنوب نیز صادق است.

میگو پرورشی مرغوب و یا میگو صید دریایی پس از دسته بندی برخی از آنها به صورت شمش میگو با کیفیت منجمدشده تبدیل می شوند که ماندگاری بالاتری داشته باشند و معمولاً قیمت این نوع میگو تغییرات زیادی ندارد. میگو دریایی بوشهر بدلیل محیط و بستر غنی شده دریا از مواد غذایی مناسب میگو، باعث شده است که میگو بوشهر تبدیل به خوشمزه ترین و پرفروش ترین میگو در منطقه گردد.

شناخت شکل اندازه انواع میگو

میگو پرورشی مرغوب

در تمامی آب های جهان بیش از ۳۰۰ نوع و گونه میگو پرورشی مرغوب و میگوهای دریایی وجود دارد که فقط چند نمونه از آنها در بازار مصرف و در فروشگاهها دیده می شود در زیر انواع میگوها که شامل اندازه و برخی از ویژه گی های آنها است آورده شده است.

  • میگوی سفید ظاهری شفاف و اندازه آن متوسط ​​تا بزرگ که تاحدود ۱۷ سانتی متر طول دارد. یک نوع میگوی جهانی و پرطرفدار برای پخت غذا است. این نوع میگو به آسانی طعم های سس ها و چاشنی ها را به خود میگیرد و برای کباب و سرخ کردن عالی است.
  • میگو موزی این گونه آسیایی میگوی آب شیرین به ویژه در استرالیا وجود دارد. دارای بدنه ضخیم و بافت گوشتی نسبتاً سفت و شیرین مزه دارد و تاحدود ۱۸ سانتی متر رشد می کند. مناسب برای کباب کردن یا تبدیل به همبرگر میگو یا یک دامپلینگ است.
  • میگو قهوه ای دارای بافتی نسبتاً سفت، پوسته قرمز مایل به قهوه ای است و طعم های مختلفی دارند که می تواند از شیرینی ملایم تا کمی شور باشد. آنها هنگام پخت صورتی می شوند و در مقایسه با دیگر میگوهای خوراکی طعم بی نظیری دارند. یکی از روشهای پخت میگوهای قهوه ای بخارپز یا بجوشانند تا از طعم طبیعی آن حفظ شود.
  • میگو ببری میگوی ببر بومی آبهای  آسیا و آفریقا است ، روش تشخیص آنها از طریق نوارهای ببری شکل بدن آن است و به دلیل طعم ملایم  و بافت نسبتاً سفت و فراوانی این میگو مصرف آن بسیار زیاد است. این نوع میگو میتواند تا ۲۴ سانتیمتر رشد کند و مصرف آن به صورت بخار پز و کباب بسیار دلپذیر است.

در آبهای جنوب کشور علاوه بر میگو پرورشی مرغوب که در کرانه و با استفاده از آب دریا تولید داده می شوند میگوهای دریایی و وحشی بومی دیگری نیز وجود دارد که برخی از آنها اسامی محلی دارند،که در خال حاضر به انواع فوق بسنده می نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما