Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش میگو ریز پرورشی عمده - شایلی فیش

مرکز پخش میگو ریز پرورشی عمده

میگو ریز پرورشی هم اکنون در شهر ها مختلف کشور تولید شده و علاوه بر داخل کشو،ر به کشور های منطقه نیز ارسال می شود. به طور کلی باید بدانید انواع میگو های پرورشی موجود در ایران در دسته های مختلفی موجود بوده که تمامی آن ها در مرکز پخش محصول موجود هستند. هنگامی که خریداران قصد تهیه میگو ریز عمده را داشتند به صورت مستقیم می توانند اقدام کنند.

مرکز پخش میگو ریز پرورشی عمده

گونه های مختلف میگو پرورشی در کشور

گونه های مختلف میگو پرورشی در کشور میگو پرورشی به طور کلی میگویی بوده که در استخر ها پرورش داده می شوند.
این محصول برای اولین بار در ملل آسیا تولید شدند به طوری که با پیشرفت علم پرورش میگو رو به رشد گذاشت و امروزه گونه های مختلفی از میگو در ایران پرورش می یابد.

با این حال باید بدانید میگوهای پرورشی ایران جز به مرغوبترین و با کیفیت ترین میگوهای جهان هستند که ارزش غذایی بسیار بالایی دارند.
حال اگر بخواهیم انواع مختلف این میگوها را مورد بررسی قرار دهیم میتوان به میگوی پرورشی سفید هندی اشاره نمود؛ این نوع میگو بدنی نیمه شفاف داشته که به رنگ صورتی کمرنگ تا زرد است. این گونه از میگو در مقایسه با سایر گونه های پرورشی، در سواحل جنوبی کشور بازدهی خوبی داشته و از این رو بخش وسیعی از استخرهای پرورشی در این خطه از کشور را به خود اختصاص می‌ دهند.

میگو موزی دیگر گونه پرورشی بوده که به رنگ صورتی تا زرد کمرنگ است و دارای خال های قرمز مایل به قهوه‌ ای می‌ باشد. این گونه از میگو نیز در آب‌ های جنوبی کشور به صورت طبیعی وجود داشته و در استخرهای زیادی نیز پرورش می یابد.

دیگر گونه پرورشی محصول، میگوی ببری سبز است که باند های رنگی داشته که این باند ها به صورت اریب یا متقاطع می باشد.

راهنمای خرید بهترین نوع میگو

راهنمای خرید بهترین نوع میگو همانطور که گفته شد در حال حاضر انواع مختلفی از میگو در بازار موجود بوده با این حال خریداران هنگامی که قصد خرید میگو پرورشی را داشته باشند طبیعتاً باید به راهنمای خرید این محصول دقت کنند.
به طور کلی لازم است بدانید در هنگام خرید میگو باید به رنگ میگو توجه کنید زیرا رنگ محصول تازه تا حد امکان یکنواخت و یکدست می باشد.
همچنین بهترین نوع میگو که تازه و مرغوب است، دارای گوشت سفت می باشد و تا حد امکان در بسته بندی های مناسب قرار می گیرد.

توجه داشته باشید میگوهای پرورشی توسط تولید کننده ها در بسته های متفاوتی چون کارتون های ۲الی ۶ کیلویی قرار گرفته که در این صورت طبیعتا شما از بهداشتی بودن محصول اطمینان خاطر خواهید داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما