Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش ماهی کپور معمولی پرورشی - شایلی فیش

مرکز پخش ماهی کپور معمولی پرورشی

 در مرکز پخش ماهی کپور معمولی پرورشی این محصولات به صورت تازه و با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می گردد. این ماهی ها دارای گوشت بسیار لذیذی هستند که برای طبخ بسیاری از غذاها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. در واقع می توان گفت بهترین نوع ماهی پرورشی ماهی کپور می باشد که با کیفیت بالایی پرورش یافته و روانه بازار می شود.

مرکز پخش ماهی کپور معمولی پرورشی

وزن ماهی کپور معمولی

وزن ماهی کپور معمولی وزن ماهی کپور معمولی با توجه به میزان تغذیه و شرایط نگهداری آن متفاوت است، اما معمولاً وزن بیش تر این ماهی ها بین یک تا پنج کیلوگرم می باشد. ماهی کپور از ماهیان گرمابی می باشد که شرایط رشد و نموی  بسیار آسانی دارد و بیش تر تولیدکنندگان ماهی در کشور به پرورش این محصول مشغول هستند.

این ماهی از جانوران درون آب تغذیه می‌ کند و در مقدار کمی اکسیژن نیز زنده می‌ ماند، بنابراین می‌ توان گفت که یکی از مقاوم‌ ترین نوع ماهی ها در میان ماهیان گرمابی است. این ماهی در بیشتر کشورهای جهان نیز در رودخانه ها نیز یافت می شود.

به دلیل گوشت لذیذی که ماهی کپور دارد میزان تولید آن در کشور بسیار بالا بوده و پرورش دهندگان می توانند با صرف هزینه اندکی ماهیان با کیفیت بالا را پرورش دهند. یکی دیگر از دلایل استقبال از تولید این نوع آبزی همه چیز خوار بودن ماهی کپور می باشد که موجب شده سود فروش آن بسیار بیش تر از دیگر ماهی ها باشد.

بازار خرید ماهی کپور معمولی

بازار خرید ماهی کپور معمولی در بازار خرید ماهی کپور معمولی این ماهی ها در اندازه و وزن های گوناگون موجود است که قیمت آن ها بر اساس وزنشان تعیین می‌گردد. به طور کلی باید عنوان نمود که این مرکز ماهی های خود را با نرخ مشخص شده توسط اتحادیه فروش انواع آبزیان قیمت گذاری نموده است. بیش تر مشتریانی که برای خرید ماهی به این نمایندگی مراجعه می‌ کنند انواع ماهی کپور پرورشی را به صورت عمده و کلی خریداری می نمایند. قیمت خرید عمده این محصولات بسیار مناسب تر از خرید جزئی آنها می باشد.

این بازار دارای رونق بالایی است و فروشندگان از فروش ماهی کپور بسیار راضی و خرسند می باشد. از این ماهی ها نیز برای تهیه تن ماهی نیز استفاده می شود و بیش تر خریداران عمده این محصولات کارخانه داران می باشند که به تولید تن ماهی مشغول هستند.

همچنین لازم به ذکر است عنوان گردد که  فروشندگان برای افرادی که ماهی کپور را  به صورت عمده خریداری می کنند تخفیفاتی را در نظر می‌ گیرند و همین امر موجب جذب مشتری بیش تر برای این افراد می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما