Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش ماهی کپور معمولی عمده - شایلی فیش

مرکز پخش ماهی کپور معمولی عمده

ماهی کپور معمولی عمده بدنی کشیده دارد و پهلو های آن اندکی فشرده می باشد همچنین دهان ماهی قابلیت ارتجاعی نیز دارد و در پشت خود یک باله ی نسبتا بزرگ و طویل دارد. پوشش بدن آن از فلس های مدوری که نسبتا درشت می باشد است و پوزه ی ماهی دارای دو جفت سبیلک می باشد. همچنین رنگ بدن ماهی از هر دو طرف زرد نسباتا طلایی و پشت آن تیره رنگ می باشد.

مرکز پخش ماهی کپور معمولی عمده

گونه های متعدد ماهی کپور معمولی

گونه های متعدد ماهی کپور معمولی

ماهی کپور معمولی نیز دارای انواع متعددی می باشد که در بازرگانی ماهی کپور می توانید آن ها را مشاهده کنید. از انواع ماهی کپور معمولی می توان گفت که به دو نوع تقسیم بنده می شود به نام پشت بلند و پشت کشیده که هر کدام ویژگی هایی در خود دارند.

نسبت ارتفاع داشتن بدن ماهی با طول استاندارد   (H:I) در نوع کپور های پشت بلند این نسبت حدودا ۵/۲ :۱ تا حدود ۰۶/۲ :۱ می باشد در حالی که در کپور های پشت کشیده این نسبت برابر است با ۶/۲ :۱ تا حدود ۰/۳ :۱ می باشد که اگر این نسبت بیشتر شود ماهیان نوع کپور معمولی به شکل های وحشی تر خود نزدیک تر خواهند شد.

کپور های معمولی باله های پشتی ممتدی و و فلس هایی نسبتا بزرگ دارند. همچنین تعداد فلس های موجود خط جانبی ماهی ۳۰ تا ۳۲ عدد می باشد و دهان ماهی قابلیت بیرون زدن و کشویی بودن را نیز دارد که بیشتر در حوضه دریای خزر، رودخانه تجن و همچنین تمام ابریز کشورمان پراکنده هستند.

شرکت بازرگانی ماهی کپور معمولی عمده

شرکت بازرگانی ماهی کپور معمولی عمده برای خرید ماهی کپور باید توجه داشته باشید که عواملی ممکن است در افزایش و یا کاهش قیمت ماهی نقش داشته باشند عواملی همانند: اندازه ماهی، وزن ماهی، زمان صید ماهی و نوع ماهی که هر کدام به تنهایی می تواند قیمت ماهی را تغییر بدهد که قابل توجه می باشد.

ماهی نیز می بایست از شرکت بازرگانی معتبری دریافت بشود زیرا رعابت عوامل بهداشتی می تواند در قیمت ماهی تاثیر گذار باشد و اینکه شرکت بازرگانی ماهی را به صورت زنده به دست تقاضا کننده برساند بهتر است زیرا طعم تازه و مناسبی را به همراه خواهد داشت همچنین عواملی مانند فرصت های شغلی، ایجاد شدن تنوع و قابلیت استفاده در تمام طول سال را می تواند به همراه داشته باشد.

برای دریافت این ماهی نیز می توانید با مراجعه به حوزه های اینترنتی و یا با تلفن تماس بگیرید و این ماهی را با قیمتی مناسب و عالی به صورت عمده و یا سایر روش ها دریافت کرده و از خواص های عالی همچنین طعم بسیار لذیذ ماهی استفاده کافی را ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما