Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش ماهی کپور سفید عمده - شایلی فیش

مرکز پخش ماهی کپور سفید عمده

خوراک های دریایی خاصیت زیادی دارند و همین امر باعث شده تا میزان مصرف آنها در کشور افزایش زیادی پیدا کند. ماهی کپور سفید جز بهترین این آبزیان بوده که دارای گوشتی لذیذ است و به روش های مختلفی هم طبخ می شود. این خوراک عطر و طعم فوق العاده ای دارد و امروزه همه از آن استفاده می کنند. این مرکز با پخش ماهی کپور سفید عمده سعی می کند تا این آبزیان را با قیمتی مناسب تر به دست مصرف کنندگان داخلی و خارجی برساند.

 

تقسیم بندی انواع ماهی کپور سفید عمده

تقسیم بندی انواع ماهی کپور سفید عمده

ماهی کپور سفید دارای سایز و نمونه های مختلف است که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند. در تقسیم بندی های انجام شده نمونه های بزرگتر صد جدول را به خود اختصاص می دهند و گوشتی نرم و لذیذ هم دارند. انواع ماهی کپور به شرح زیر می باشد.

  • معمولی که بیشترین رشد را دارد و در مدت زمان کوتاه به وزن و سایز ایده آل می رسد و مقاومت بالایی هم در شرایط سخت آب و هوایی دارد. این نمونه همه چیز خوار است و امروزه بیشتر از آبزیان دیگر پرورش داده می شود.
  • کپور نقره ای که بیشتر از گیاهان میکروسکپی تغذیه می کند و بیشترین سطح تکثیر را دارد و به همین دلیل پرورش آن مقرون بصرفه است.
  • کپور سر گنده که از جانواران و گیاهان ریز دریا برای خوراک خود استفاده می کند و اشتهای زیادی هم دارد به همین دلیل از وزن بالایی برخوردار می باشد.
  • آمور که در مناطق گرمسیری و معتدل بیشترین سطح پرورش را دارد.

قیمت ارزان ماهی کپور سفید عمده

قیمت ارزان ماهی کپور سفید عمده

قیمت ماهی کپور سفید عمده ارزان بوده و افراد می توانند به راحتی آن را خریداری و مصرف کنند. البته این را باید بدانید که قیمت ها روزانه در حال تغییر هستند که دلیل این تورم های به وجود آمده در بازار ها و افزایش نرخ ماهی شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه می باشد. این آبزی قیمت های متنوعی دارد که دلیل دیگر آن درجه کیفی و سایز و تعداد آنها می باشد.

این خوراک دریایی نیز مانند بسیاری از محصولات که تحت تاثیر شرایط بازار قرار گرفته اند و دچار تغییرات قیمتی شده اند، قیمت های متفاوتی را در طی امسال داشته اند. زیرا شرایط اقتصادی همواره بر بازار و قیمت ها تاثیر می گذارد.

این قیمت ها بر اساس کیفیت و نوع و نحوه و میزان فروش محصول مشخص می شود. به طوری که هر چه کیفیت بالاتر باشد علاوه بر عطر و طعم و ماندگاری بیشتر ارزش بالاتری را هم در بازار های داخلی و خارجی به خود اختصاص می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما