Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش ماهی کپور آمور - شایلی فیش

مرکز پخش ماهی کپور آمور

مرکز پخش ماهی کپور آمور از جمله مراکز معتبری بوده که در پخش و ارائه این ماهی بی نظیر و خوش طعم در سرتاسر ایران فعالیت میکند در واقع این مرکز پخش موظف می باشد تا ماهی کپور آمور را در بهترین کیفیت و کاملا تازه در اختیار خریداران قرار داده و با پخش مستقیم این نوع ماهی، شرایطی را فراهم می کند تا مصرف کنندگان برای خرید این محصول، مجبور به پرداخت هزینه های اضافه نباشند.

مرکز پخش ماهی کپور آمور

شرایط پرورش ماهی کپور آمور

شرایط پرورش ماهی کپور آمور ماهی کپور، گونه دیگری از ماهی های پرورشی بوده که در آب های شیرین و گرم زندگی می نماید. و اما برای پروش این ماهی نیاز به رعایت شرایط مختلفی خواهیم داشت که در این بخش به بررسی مهم ترین عوامل تاثیر گذار در پرورش این نوع ماهی می پردازیم.

دمای آب:

در واقع برای پرورش ماهی کپور نیاز به دمای ۲۵ تا ۳۵ درجه سانتی گراد خواهیم داشت. تا در این راستا دمای بدن ماهی کپور با دمای آب تنظیم گردد.

شوری و سختی آب:

از آن جایی که ماهی کپور متعلق به آب های شیرین می باشد. بنابراین برای پرورش آن باید شوری آب کم تر از یک گرم در هر لیتر آب باشد. از سویی دیگر میزان سختی آب هم هر چه کم تر باشد، برای سلامت ماهی بهتر خواهد بود. زیرا PH آب کم تر شده و مسمومیت ماهی با فلزاتی نظیر سرب، آهن و جیوه کاهش می یابد.

بررسی میزان PH آب:

هم چنین برای پرورش هر چه بهتر ماهی کپور باید به طور مرتب PH آب، اندازه گیری گردد. از این رو برای کنترل PH پرورش ماهی، می توان در مواقع لازم درون آب را آهک بپاشیم. تا در این راستا PH آب کاهش یافته و آب حالت اسیدی نداشته باشد.

میزان اکسیژن موجود در آب:

در حقیقت برای زنده ماندن و رشد بهینه ماهی کپور، نیاز است تا میزان اکسیژن موجود در آب را بررسی کرد. و در مجموع غلظت اکسیژن برای ماهی کپور که در گروه ماهیان گرمایی قرار گرفته است، باید کم تر از یک میلی گرم در یک لیتر آب باشد.

توزیع عمده ماهی کپور آمور

توزیع عمده ماهی کپور آمور ماهی کپور آمور از نمونه ماهی های مطبوع و پر طرفداری بوده که افراد زیادی تمایل به خرید آن خواهند داشت.

از این رو این نوع ماهی به دلیل میزان تقاضای بالایی که داشته، باید توزیع عادلانه ای داشته باشد. از سویی دیگر توزیع ماهی کپور آمور بهتر است که به صورت مستقیم و در سرتاسر کشور انجام گیرد تا در این راستا دسترسی عموم مردم به این ماهی فراهم گردد.

در ضمن با توزیع عمده ماهی کپور در کیفیت بالا، خریداران می توانند بهترین ماهی کپور را در حجم زیاد و با قیمت مناسب تهیه نمایند‌.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما