Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پخش ماهی قزل آلا جنوب - شایلی فیش

مرکز پخش ماهی قزل آلا جنوب

ماهی قزل آلا جنوب ماهی آب سرد است . ماهی قزل آلا از نظر پروتئین و اسیدهای چرب امگا 3 بسیار سرشار است و در اقیانوس اطلس شمالی و اقیانوس آرام انواع مختلفی از ماهی قزل آلا وجود دارد و در بسیاری از مناطق جهان مصرف می شود. ماهی قزل آلا گزینه ای فوق العاده و بسیار سالم برای یک وعده غذایی است. در جنوب کشور برای این ماهی ارزش زیادی قائل هستند و در بسیاری از وعده های غذایی از آن استفاده میکنند.

مرکز پخش ماهی قزل آلا جنوب

آشنایی با انواع ماهی قزل آلا

آشنایی با انواع ماهی قزل آلا انواع ماهی قزل آلا:

قزل آلا جویباری:  عمدتاً در جویبارها ، جریانها و آب جاری یافت می شود. بعضی اوقات در دریاچه های سد دیده می شد. تحمل دمای آب بالاتر از 17 درجه سانتیگراد را ندارد و عموما بدن آب را با دمای زیر 15 درجه سانتیگراد ترجیح می دهد ، بنابراین ، عمدتاً در رودخانه های کوهستانی و مرتفع با آب سردتر اتفاق می افتد

قزل آلا قهوه ای: این ماهی در اصل از اروپا و اسکاتلند تهیه شده است. وی بعداً به سایر نقاط جهان از جمله ایالات متحده و کانادا نقل مکان کرد. آنها به رنگ قهوه ای مایل به سبز و قسمت زیر شکم آنها طلایی است. لکه های سیاه و قرمز روی بدن آنها دیده می شود. این ماهی نسبت به سایر گونه های قزل آلا از طول عمر بیشتری برخوردار است .

قزل آلا رنگین کمان: قزل آلا رنگین کمان تقریباً محبوب ترین نوع ماهی قزل آلا برای ماهیگیران ورزشی است. ماهی ها قوی و زیبا هستند و می توانند تا طول 115 سانتی متر و 18 کیلوگرم رشد کنند ، اما طول عمر آنها بیشتر از 6 سال نیست.

قزل آلا طلایی: قزل آلا طلایی زیرگونه قزل آلای رنگین کمان است. این ماهی غالباً به ماهی قزل آلا طلای کالیفرنیا و ماهی قزل آلا رودخانه بومی گفته می شود که در شاخه های هسته زندگی می کنند. قبلاً انواع مختلف قزل آلا طلا فقط در رودخانه کرن در کوههای نوادا ، کالیفرنیا یافت می شد ، اما اکنون در جای دیگری زندگی می کنند.

قزل آلاي آپاچی: این ماهی در کوههای شمال آریزونا ، ایالات متحده زندگی می کند. آنها یک بدن طلایی با لکه های سیاه دارند.

قزل آلاي آبي: این قزل آلای زیبا از دریاچه Sunapea در ایالات متحده آمریکا آمده و به مناطق دیگر نیز آورده شده است. فصل ماهیگیری این ماهی تابستان است.

قزل آلا  گاوی: این قزل آلای دریاچه با لکه های قرمز-نارنجی در دو طرف بدن آن و لکه های زرد رنگ در قسمت پشتی است. این کشور از آمریکای شمالی و کانادا آمده است. قزل آلا Cutthroat:این ماهی در نزدیکی گردن خود دارای علامت قرمز است و لکه های سیاه بر روی بدن آن از قسمت بالای بدن (از بالای سر) شروع می شود و در انتهای دم قرار دارند.

  قزل آلای پولاد سر: این یک ماهی رنگین کمان است که در آبهای شور اقیانوس زندگی می کند. ماهی قزل آلا را بگیرید

قزل آلا ببری: ترکیبی از قزل آلا قهوه ای نر و قزل آلای زن است.محل عرضه ماهی قزل آلا جنوب عمده

محل عرضه ماهی قزل آلا جنوب عمده آبزی پروری فارس آماده تولید ، تهیه و تحویل انواع ماهی پرورش یافته در مقادیر مختلف به مشتریان عزیز می باشد.ماهی قزل در بازار جنوب ، با بهترین کیفیت را تهیه میشود و ماهی قزل آلا را با قیمت مناسب به فروش میرسد. پخش ماهی قزل عمدتا در بازارهای فارس عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما