Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز فروش ماهی کپور سفید کیلویی - شایلی فیش

مرکز فروش ماهی کپور سفید کیلویی

ماهی جزء آبزیانی است که دارای خواص زیادی بوده و برای سلامتی و بدن بسیار مفید است. ماهی ها گونه های متنوعی دارند از جمله ماهی کپور سفید که از خانواده کپوریان است و گوشت بسیار لذیذی دارد. زیستگاه اصلی آنها در آمریکا و استرالیا است اما با این وجود در تمام دنیا این نوع ماهی وجود دارد. در ایران ماهی کپور در دریای خزر زیست می کند. امروزه این نوع ماهی را در مراکز پرورش ماهی تکثیر و پرورش می دهند.    

مرکز فروش ماهی کپور سفید کیلویی

مهمترین فواید ماهی کپور برای سلامتی

مهمترین فواید ماهی کپور برای سلامتی ماهی کپور خواص و فواید بسیاری دارد. ماهی ها به خصوص ماهی کپور سرشار از امگا3 و امگا 6 است که یکی از نیازهای اصلی انسان ها محسوب می گردد. این ماهی دارای پروتئین، مواد معدنی و… است. با مصرف این ماهی می توان از بروز بیماری های قلبی جلوگیری نمود. از فواید دیگر آن می توان به کمک به کاهش فشار خون بالا، به کنترل وزن، افزایش قد، جلوگیری از انسداد عروق به خصوص رگ های مغز، افزایش سلامتی چشم و… نام برد. 

قیمت ماهی کپور به اندازه و کیفیت آن ( تازه بودن ماهی ) بستگی دارد. ماهیان کپور از جلبک های دریایی، لارو ها و حشرات هستند. نمونه پرورشی آن از گندم، تفاله سویا، تفاله میوه ها و… به عنوان غذای کمکی برای تغذیه ماهی استفاده می شود. این ماهی ها در هم در آب های سرد و هو در آب های گرم و پوشیده از گیاه را زندگی می کنند. در محیط های پرورشی با آب گرم با دمای 18 تا 25 تکثیر و پرورش داده می شوند.  

ماهی کپور سفید از کجا بخریم؟

ماهی کپور سفید از کجا بخریم؟ بازار های شهر های نزدیک به دریای خزر و دریای جنوب مرکز فروش ماهی کپور هستند. البته همانطور که گفته شد این ماهی علاوه بر دریا، در مراکز پرورش ماهی نیز تکثیر و پرورش داده می شوند. این مجموعه ها علاوه بر تامین نیاز بازار داخل، به صادرات این محصولات به کشور های منطقه و حتی اروپا پرداخته است. همین امر موجب شده تا ارز قابل توجهی از صادرات این محصول به کشور وارده شده و به رونق اقتصادی کشور کمک کند و باعث اشتغال زایی بیشتر با ایجاد و توسعه مراکز پرورش ماهی شود. 

این مراکز با ایجاد فروشگاه های آنلاین به عرضه محصولات خود به صورت اینترنتی روی آورده اند و این امکان را برای مشتریان فراهم نموده اند تا بتواند خرید غیر حضوری داشته باشد. هم چنین با حضور کارشناسان و فروشندگان مجرب مشتریان در زمینه خرید بهترین ماهی راهنمایی و مشاوره می شوند و تجربه یک خرید خوب در ذهن شان ثبت می گردد.   

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما