Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 16 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز فروش ماهی کپور بیگ هد پرورشی - شایلی فیش

مرکز فروش ماهی کپور بیگ هد پرورشی

ماهی کپور را در نمونه های متنوعی می توان جست و جو کرد که نمونه بارز شان که در اینجا می خواهیم معرفی کنیم ماهی کپور بیگ هد پرورشی می باشد که به سبب سطح کیفی عالی مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد. تولید کننده برای اینکه بتواند به سوددهی ایده آل برسد مرکز فروشی ایجاد می کند تا انواع و اقسام ماهی ها را در دسترس خریداران قرار دهد.

 

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد

چگونگی پرورش ماهی بیگ هد

ماهی بیگ هد در زمره ماهی های کپور قرار می گیرد که اغلب آنها را به عنوان ماهی کپور سرگنده می شناسند. این ماهی ها زیستگاه اصلی شان  در رودخانه آمور می باشد و در کنار این محصولات شاهد ارائه نمونه های پرورشی نیز هستیم که با این وجود برای خریدشان با کمبودی مواجه نمی شویم.

حال در اینجا خوب است در مورد پرورش ماهی بیگ هد بگوییم که در مناطق مختلفی انجام می شود. برای پرورش این ماهی ها شرایط خاصی باید حاکم باشد که از این موارد می توان به PH هفت الی هشت اشاره کرد که در این موقعیت رشد ماهی ها به خوبی انجام می شود.

میزان اکسیژن مورد نیاز برای رشد ماهی ها ۲ میلی گرم می باشد و باید بدانید که میزان دی اکسید کربن نیز به میزان کمی تعیین شده است.

اگر میزان سختی آب را بخواهیم بگوییم ۱۰۰ الی ۳۰۰ گرم در لیتر می باشد که این ویژگی در رشد ماهی ها بسیار حائز اهمیت می باشد. دمای مناسب برای پروش بیگ هد ۳۵ درجه سانتی گراد است که افراد باید آن را تنظیم کنند.

خوب است بدانید که این ماهی ها با دیگر ماهیان پرورش داده می شوند و رنگ و بوی آب ها باید طبیعی باشد.

قیمت ماهی کپور بیگ هد در ایران

قیمت ماهی کپور بیگ هد در ایران

ماهی کپور بیگ هد با گوشت لذیذی که دارد مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد و به همین سبب است که اغلب با تولیدات عمده شان مواجه هستیم. ماهی بیگ هد شمال نمونه ای از محصولات پرفروش می باشد که به منظور رفع نیاز خریداران شاهد تولیدات عمده شان هستیم.

در موقع خرید محصولات با قیمت های متفاوتی مواجه هستیم که دلیل آن ویژگی های متفاوت محصولات است که سبب افزایش و کاهش نرخ شان می شود. از جمله عوامل موثر بر قیمت ها روش فروش ماهی کپور می باشد که اغلب به صورت عمده اعمال می گردد.

با فروش عمده ماهی ها مشتری می توانند در ارتباط مستقیم با تولید کننده باشد که با این وجود واسطه ها حذف می شوند و نمی توانند نرخ آنها را به نفع خود افزایش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما