Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز صادرات ماهی کپور سرگنده عمده - شایلی فیش

مرکز صادرات ماهی کپور سرگنده عمده

ماهی کپور سرگنده عمده در بازار به فروش هم می رسد و برخی ها این ماهی را به صورت عمده خریداری و آن را صادر می کنند چون صادرات ماهی کپور بسیار پر سود می باشد.

 

گونه های مختلف ماهی کپور سرگنده عمده

گونه های مختلف ماهی کپور سرگنده عمده

در ذیل سعی شده گونه های مختلف ماهی کپور معرفی شوند پس ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید.

  • کپور سر گنده : وزن آن معمولا ۱۸ کیلوگرم و حداکثر ۴۰ کیلوگرم می باشد و طول آن ۱٫۵ متر است. بیشتر از ۱۶ سال عمر دارد و رنگ آن خاکستری تیره در بالا ، کرم رنگی در زیر با لکه های تیره بزرگ تا سیاه در پشت و کنار. تخم ریزی در رودخانه های متوسط تا بزرگ ، یا دریاچه های عمیق تر از ۲ متر با جریان آهسته.
  • کپور سیاه : حداکثر وزن آن به ۳۵ کیلوگرم می باشد و طول آن به ۱٫۸ متر می رسد و ۱۵ سال عمر می کند از زئوپلانکتون و بعداً لارو حشرات و سایر بقایای آلی را می خورند. بزرگسالان نرم تن می خورند. رنگ بدن قهوه ای تا سیاه ، شکم خاکستری مایل به آبی. پره ها به رنگ قهوه ای تیره ، سیاه یا مشکی با رنگ روشن در پایه هستند ، فلس ها به شکل شکاف فاق ایجاد می کنند. پایین رودخانه و دریاچه ها ، در تلاطم زیاد تخم ریزی می کنند.
  • کپور نقره ای : بین ۲ تا ۴ سالگی بالغ می شودحداکثر وزن آن ۴۰ کیلوگرم و طول آن به ۱٫۲ متر می رسد. طول زیست آن بین ۱۵ تا ۲۰ سال می باشد. فاقد یک معده واقعی با سیستم گوارشی بسیار ضعیف است بنابراین باید به طور مداوم تغذیه کنید. رنگ آن نقره ای با سر خاکستری تخته سنگ و سطح پشتی ، شکم سفید. محل زندگی آبهای آرام رودخانه ها ، کانال ها و دریاچه ها و دمای آب را از ۶ تا ۲۸ درجه سانتی گراد تحمل می کند.
  • کپور چمن : وزن آن متوسط ۲ تا ۱۴ کیلوگرم و حداکثر بین ۴۵ تا ۵۰ کیلوگرم هم می رسد طول آن ۱٫۵ متر می باشد در حدود ۵ تا ۱۰ سال زندگی می کند مقیاس های بزرگ سیکلوئیدی ، رنگ از مایل به سیاه تا قهوه ای زیتونی با پهلوها و شکم سفید برنجی است. مقیاس ها اثر متقاطع را ارائه می دهند.

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده عمده

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده عمده

در سایت ما فروش ماهی کپور به صورت عمده و ویژه هم قرار گرفته تا مشتریان رضایت بیشتری داشته باشند ضمن این که قیمت نهایی هم برای مشتریان عزیز ارزان تر تمام می شود.
ماهی کپور ما بسیار تازه می باشد و دارای گوشت لذیذ و خش طعم می باشد که شما به راحتی در این جا هر مقداری که نیاز دارید را می توانیدخریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما