Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید ماهی کپور سفید پرورشی - شایلی فیش

مرکز خرید ماهی کپور سفید پرورشی

مرکز خرید ماهی کپور سفید پرورشی بهترین مکان برای خرید این محصول باکیفیت می باشد. مرکز خرید عمده این محصول پرورشی ارزان به صورت اینترنتی وارد بازار کشور می شود از جمله دلایل فروش بالای مرکز فروش ما قیمت ارزان و کیفیت بالای محصولات آبزی ما می باشد. از جمله محصولات شرکت ما انواع ماهی کپور سفبد در سایز بندی های مختلف می باشد که در بازارهای جهانی و داخلی توانسته ایم رضایت مشتریان خود را به دست آوریم.

مرکز خرید ماهی کپور سفید پرورشی

تاریخچه تولید ماهی کپور سفید پرورشی

تاریخچه تولید ماهی کپور سفید پرورشی تاریخچه پرورش ماهی کپور سفید نزدیک به ۱۴۰۰سال پیش از میلاد از کشور چین آغاز شد و در ایران سالیان دراز در استان های جنوبی این ماهی پرورش دارده میشود. پرورش این ماهی متراکم است و از حداکثر بهره برداری برای تولید آن استفاده شده است. این ماهی در آب های گرم رشد می کند و تغذیت نرمال آن بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتیگراد است پرورش ماهی کپور در مناطق سردسیر اهمیتی ندارد ولی در مناطق گرمسیر جهان که دمای اب گرم است پرورش متراکم مرسوم است.

این ماهی بسیار پر خاصیت می باشد و دارای مقادیر زیادی پروتئین، انرژی، چربی، کلسیم، فسفر، آهن و…می باشد. و فوایدی زبادی برای سلامتی دارد از جمله خواص آن عبارتند از:

  • به دلیل داشتن امگا۳ و امگا۶ برای تقویت حافظه بسیار مفید است. و از بیماریهای قلبی و عروقی جلوگیری می کند.
  • غنی از پتاسیم و منیزیم بوده و برای درمان کاهش فشار خون بالا مفید است.
  • به دلیل داشتن آنتی اکسیدان بالا برای درمان بیماری سرطان مفید و از سرطان روده بزرگ و پروستات جلوگیری می کند.
  • جلوگیری از بیماری آرتریت و انواع سرطان ها می شود، و برایدرمان و التهاب روده بسیار مفیداست.
  • به دلیل داشتن ویتامین A  چربی های غیر اشباع برای درمان بیماری های چشم مفید است.

بازار عرضه ماهی کپور سفید پرورشی

بازار عرضه ماهی کپور سفید پرورشی

بازار عرضه ماهی کپور سفید پرورشی با ارائه محصولی با کیفیت توانسته سود بالایی به دست آورد.  بازار ماهی کپور در سراسر کشور در زمینه خرید و فروش این ماهی در حال فعالیت می باشند. برای خرید این محصول روش های مختلفی وجود دارد از جمله:

  • مراجعه به مزارع پرورش ماهی
  • خرید از سایت های معتبر
  • خرید از مراکز معتبر با تماس تلفنی
  • خرید از فروشگاه‌های عرضه‌کننده ماهی تازه
  • اطلاعات کافی از مشخصات ماهی تازه

ماخی کپور سفید یکی از سازگارترین ماهی ها می باشد که پرورش آن بسیار راحت بوده و نه تنها در ایران بلکه در دنیا نیز طرفداران زیادی دارد.
بعد از ماهی کپور سفید، ماهی تیلا پیلا بیشترین نرخ پرورش را در دنیا دارا میباشد. قابل ذکر می باشد برای خرید این ماهی صادراتی میتوانید به صورت مستقیم از مجموعه ما خریداری کنید و مزایای آن بهرهمند شوید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما