Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 9 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید ماهی کپور سفید تازه - شایلی فیش

مرکز خرید ماهی کپور سفید تازه

مرکز خرید ماهی کپور سفید تازه انواع این ماهی را به روش های مختلف و به صورت عمده و یا جزیی به مشتریان ارائه می کند و با توجه به ارزش غذایی بالا و طعم و مزه بسیار خوب استقبال زیادی از خرید این محصول صورت می گیرد. ماهی کپور دارای گونه های مختلفی است و یکی از پرفروش ترین آن ماهی کپور سفید می باشد که امروزه در انواع پرورشی و دریایی در بازار مشاهده می شود.

مرکز خرید ماهی کپور سفید تازه

شرایط نگهداری ماهی کپور سفید تازه

شرایط نگهداری ماهی کپور سفید تازه ماهی کپور در انواع دریایی و پرورشی وجود دارد که هر کمدام از آنها از لحاظ کبفیت و قیمت متفاوت می باشد. ماهی کپور پرورشی باید در شرایط دمایی و آبی مناسب و معتدل نگهداری شود که امروزه بسیاری از پرورش دهندگان آبزیات به این امر دقت نموده و شرایط محیطی مناسب را برای رشد بهتر این ماهی فراهم می کنند تا بتواند به خوبی رشد کند. تمیز بودن و شفافیت آب نقش مهمی در سلامت و رشد سریع تر ماهی دارد همچنین باید میزان اکسیژن آب به حد کافی باشد که امروزه پرورش دهندگان آبزیان به این مسأله توجه نموده و از انواع دستگاه های هواده با کیفیتی عالی در استخر استفاده می کنند.

با رعایت کلیه شرایط لازم برای پرورش این ماهی می توان بهترین ماهی کپور را از این استخر صید نمود. این ماهی علف خوار بوده می باشد. کپور سفید دارای بدنی کشیده و رنگی خاکستری می باشد و فلس های این ماهی گرد بوده و باله های قدرتمندی دارد. ماهی کپور دارای ارزش غذایی بالایی است و دارای گوشتی لذیذ و خوش خوراک می باشد.

پخش عمده ماهی کپور سفید تازه

پخش عمده ماهی کپور سفید تازه پخش ماهی کپور سفید تازه به شیوه های متنوع در کشور در حال انجام می باشد و همان طور که می دانید در خرید و فروش کلی قیمت پایین و مقرون به صرفه تر است و برای دو طرف معامله سود خوبی به همراه داشته و فروشنده نیز سریع تر محصول خود را به فروش می رساند. یکی از معتبرترین مراکز پخش و فروش انواع ماهی کپور با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب همین سایت می باشد. با خرید غیر حضوری در وقت و هزینه ایاب و ذهاب صرفه جویی شده و ماهی در زمان مقرر به نشانی مشتری ارسال خواهد شد.

تولید ماهی کپور در استخرهای پرورش ماهی و با تجهیزات کامل و تغذیه مناسب صورت می گیرد. این ماهی برای رشد بهتر نیاز به غذای مناسب دارد و باید دمای آب استخر معتدل باشد و پس از رسیدن به سایز و اندازه مطلوب صید می شود و به صورت تازه و یا بسته بندی شده در اوزان مختلف راهی بازار فروش می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما