Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید ماهی کپور سرگنده ارزان - شایلی فیش

مرکز خرید ماهی کپور سرگنده ارزان

ماهی کپور سرگنده ارزان در بازار طرفداران زیادی دارد این ماهی که در ایران در دریای خزر صید می شود بسیار لذید و خوشمزه است و از انواع ویتامین های مختلف برخوردار است و همچنین پخت آن نسبتا راحت است.

 

آشنایی بیشتر با ماهی کپور سرگنده ارزان قیمت

آشنایی بیشتر با ماهی کپور سرگنده ارزان قیمت

این ماهی در بیشتر دنیا بسیار مطلوب در نظر گرفته می شود و یکی از پرخورترین ماهی ها در سراسر جهان است اما در آمریکای شمالی عمدتا توسط آسیایی ها پخته و خورده می شود. گوشت این ماهی نزدیک سفید است و عملاً طعم ماهی ندارد. در قسمت کناری زیر پوست یک رگه تیره وجود دارد اما آن رگه طعم قوی ندارد. گوشتی که وقتی پخته می شود به پوسته های بزرگ تبدیل می شود ، لطیف است اما برای بخارپز کردن ، شکار غیرقانونی و استفاده از آن در سوپ به اندازه کافی با دوام است ، اما من آن را ماهی مخصوص مخصوص سرخ کردن نمی دانم.

تمیز کردن این ماهی نسبتاً آسان است ، کافی است از دریچه سمت راست تا زیر فک بریده شود (به قیچی آشپزخانه از باله های لگن به جلو نیاز دارید) و مواد را بیرون بیاورید. آبگیرها نسبتاً نرم هستند و به راحتی خارج می شوند ، اما ممکن است بخواهید آنها را در انتهای آن با قیچی آشپزخانه خود شل کنید. البته ، اگر قصد استفاده از سر را ندارید ، نیازی به آبشش کشیدن نیست.

فیله کردن این ماهی دشوار نیست ، اگرچه مناطقی وجود دارد که استخوانی برای پیگیری وجود ندارد. بهتر است گوشت را از روی دنده ها جدا کنید نه اینکه آنها را شل کنید و روی هم قرار دهید. به راحتی می توان دنده ها را دنبال کرد و استخوان های کپور سخت کشیده می شوند. ناحیه انتهای دنده ها بسیار نازک است و از هم جدا می شود ، بنابراین هیچ چیز در زیر دنده ها در ماهی برای فیله وجود ندارد. در هر صورت شکم حاوی مقداری چربی است که ممکن است تلخ باشد ، بنابراین بهتر است دور ریخته شود.

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده ارزان

فروش ویژه ماهی کپور سرگنده ارزان

اگر به دنبال این هستید که ماهی کپور را در فروش ویژه و قیمت پایین تری خریداری کنید می توانید از سایت ما که خرید آن را بسیار راحت برای شما کرده است. انواع ماهی کپور را ما می توانیم به شما عرضه کنیم که قیمت ماهی کپور ما نسبت به بازار هم پایین تر است.
البته خود شما می دانید خرید در بازار ماهی به دلیل آن بوی بد ماهی چقد آزار دهنده و دشوار است شما در این جا بدون این که به بازاری بروید و با مشکلاتی رو به رو شوید از طریق سایت ما می توانید سفارشات خود را انجام دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما