Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید ماهی سالمون زنده قرمز - شایلی فیش

مرکز خرید ماهی سالمون زنده قرمز

مرکز خرید ماهی سالمون زنده قرمز

مرکز خرید ماهی سالمون زنده قرمز ايراني و خارجي در تهران و سراسر ایران به صورت عمده و خرده فروشی با قیمت استثنایی ماهی سالمون روزانه در حال عرضه می باشد و ماهی سالمون تاه قرمز زنده و یا ماهی سالمون تازه کشته شده براساس نیاز مشتری در وزن های مختلف توزیع می شود.

قیمت خرید و فروش ماهی سالمون ۱۴۰۰ عرضه شده در بازارهاي تهران و شهرستان ها به صورت منجمد و فيله شده نيز در حال خريد و فروش است و قميت ماهي سالمون قرمز ايراني در حال حاضر از ماهي سالمون خارجي ارزان تر و کيفيت و طعم آن قابل رقابت ميباشد و دليل آن اصلاح نژادي در نوع ايراني و تغذيه ماهي سالمون است.

خرید ماهی سالمون

قیمت خريد ماهی سالمون ايراني و خارجي

خرید ماهی سالمون

قيمت خريد ماهي سالمون ايراني و خارجي با توجه به کيفيت و رنگ ماهي در بازارهاي عرضه ماهي سالمون متفاوت است. در هنگام مقايسه ماهي سالمون  ايراني اصلي  و خارجي در طعم آن مي توان به جرأت گفت تفاوت خاصي وجود ندارد و در گاهي از اوقات ماهي سالمون قرمز ايراني به کشورهاي ديگر صادر مي گردد. بحث اصلي در ماهي سالمون ايراني در کيفيت و اصالت آن است که متأسفانه برخي از افراد سودجو با تغيير در تغذيه ماهي قزل آلا رنگ گوشت آن را تغيير ميدهند و جايگزين آن ميفروشند.

خريداران ماهي سالمون به صورت عمده که عرضه کننده آن در بازار هستند اين موضوع را بايد مدنظر قرار دهند و هنگام خريد اصالت ماهي را بررسي کنند و همچنين از مراکز معتبر که داراي گواهينامه هستند ماهي سالمون تهيه نمايند. پوست و شکل ماهي قزل آلا تاحدودي با ماهي سالمون متفاوت است و با کمي تجربه مي شود آنها را از يکديگر تشخيص داد ولي  فيله منجمد ماهي سالمون که ماهي به صورت تکه شده و بدون پوست است امکان تشخيص ظاهري ميسر نيست و فقط طعم ماهي معيار مي توان باشد.

قیمت عمده ماهی سالمون قرمز

خرید ماهی سالمون

 

قيمت عمده ماهي سالمون قرمز ايراني و خارجي به صورت اينترنتي و يا حضوري در مرکز توليد و پرورش همواره باعث سود و صرفه کسبه بازار بوده است ولي نکته  مهم شناسايي فروشنده واقعي ماهي سالمون ارزان و تازه با گوشت قرمز مي باشد. مرکز شايلي فيش با داشتن تيم حرفه اي توليدي اقدام به توليد ماهي سالمون نموده است و در هنگام کمبود و يا عدم توليد ماهي سالمون در برخي از فصول سال، اقدام به واردات ماهي سالمون نروژي به صورت تازه، منجمد و يا فيله نموده است.

قيمت ماهي عمده سالمون ارزان در برخي از شرکت هاي عرضه ديده مي شود که همانطور در اين مقاله قبلا گفته شد اين ارزاني به دليل اصل نبود ماهي سالمون است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما