Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید فیتوفاگ پرورشی قیمت مناسب - شایلی فیش

مرکز خرید فیتوفاگ پرورشی قیمت مناسب

فیتوفاگ از سری ماهیان پرورشی از خانواده کپور می‌باشد که بیش تر از همه آن را به صورت شور شده و همراه با غذا میل می‌کنند. در شمال ایران مراکز بسیار زیادی هستند که به ارائه فیتوفاگ پرورشی می‌پردازند. افراد می‌توانند برای تهیه این محصول به این مراکز مراجعه نمایند.

مرکز خرید فیتوفاگ هم می‌تواند این ماهی بسیار لذیذ را و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

 

انواع ماهی پرورشی شمال

در دریای شمال ایران، ما با تعداد بالایی از انواع ماهی مواجه هستیم که از آن ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

۱٫کیلکا:

از آن به صورت کنسرو یا دودی و یا منجمد استفاده می‌شود و از طرفی هم صید آن در ایران بسیار محدود است. از قسمت آب ‌های جنوبی دریای خزر در کشور روسیه صید بسیاری دارد.

 ۲٫قزل آلا:

بیش تر از همه در آب ‌های شمالی ایران پرورش داده می‌شود. جثه ای کوچک دارد و پوست آن خال دار است که البته قزل آلا با خال قرمز بسیار مرغوب ‌تر شناخته شده است.

۳٫کولی:

از کوچک ترین ماهیان است که بیش تر از همه در دریای شمال یافت می‌شود. انواع اصلی آن عبارتند از کاس کولی و شاه کولی که بسیار خوش خوراک اند.

۴٫کپور:

بوی گل و لای می‌‌دهند و بیش تر از همه از آب‌ های ساحلی دریای خزر و مرداب ‌های کنار آب دریا به دست می‌آید.

اما یکی از انواع ماهی پرورشی شمال، کپور نقره‌ای یا فیتوفاگ است. پرورش ماهی فیتوفاگ کار زیاد سختی نیست و این ماهی ازآبزی ‌شناوران گیاهی تغذیه می‌کنند ‌و تولید این تک سلولی ‌ها با بارور کردن استخرها توسط کودهای شیمیایی و آلی به آسانی و بسیار ارزان انجام پذیر است.

 ۵٫سیم:

سیم، از ماهی های رودخانه ای است که خود را به دریا می‌رساند. از فلس متوسط نقره ‌ای درخشان برخوردارند. از طرفی هم گوشت چرب با خار‌های ریز فراوان دارد.

 

 

انواع ماهی پرورشی شمال

فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی به قیمت روز

 

ماهی فیتوفاگ نسبت به بسیاری از ماهیان از قیمت بالایی برخوردار است و این درحالیست که نسبت به تعدادی از ماهیان هم قیمت بهتری دارد و افراد می‌توانند آن را تهیه کنند.

 

در واقع ما براحتی می‌توانیم این ماهی را در شهرهای شمالی ایران به دست آوریم و در این صورت می‌توان در ازای پرداخت پول کم تر، به محصول بهتر و تازه تری هم دست یافت.

 

از طرفی هم می‌توان با تهیه این محصول به صورت عمده خرید اقتصادی تری را داشت که در اینصورت می‌توانیم فیتوفاگ بیش تری را هم خریداری نماییم.

 

 

فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی به قیمت روز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما