Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خرید فیتوفاگ پرورشی به قیمت روز - شایلی فیش

مرکز خرید فیتوفاگ پرورشی به قیمت روز

فیتوفاگ پرورشی گونه ای از ماهیان کپور است که از بدن فشرده و دوکی شکی برخوردار بوده و به علت طعم لذیذ و دلنشین، خواص ارزشمند و همچنین قیمت مناسب از ارزش صادراتی بالایی برخوردار می باشد، جهت اطلاع از قیمت روز این ماهی و تهیه و سفارش آن با قیمت ارزان می توانید از طریق مرکز خرید مستقیم این ماهی به صورت آنلاین و بدون حضور واسطه اقدام بفرمایید.

مرکز خرید فیتوفاگ پرورشی به قیمت روز

فواید مصرف فیتوفاگ پرورشی چیست؟

فواید مصرف فیتوفاگ پرورشی چیست؟ در رابطه با فواید مصرف ماهی فیتوفاگ پرورشی برای بدن چه میدانید؟

ماهی فیتوفاگ گونه ای ماهیان کپور است که به علت طعم و مزه لذیذ و خوشایند و خواص ویژه و ارزشمند، میزان تقاضا و فروش بالایی دارد، به همین دلیل تکثیر و پرورش آن در کشور رونق چشمگیری دارد.

این ماهی در اکثر مناطق مختلف کشور قابل تکثیر و پرورش است، اما در مناطق شمال کشور از جمله دریای کاسپین از رونق چشمگیرتری برخوردار می باشد.

از مهمترین مواد مغذی ماهی فیتوفاگ یا همان ماهی کپور نقره ای رنگ می توان به میزان کالری کم، امگا۳، پروتئین و ویتامین های E و D فراوان و سایر مواد معدنی دیگر از جمله فسفر و ید اشاره کرد.

این ماهی در تقویت سیستم ایمنی بدن و سلامت بهتر مغز و استخوان تاثیر بسزایی دارد.

مصرف این ماهی برای کودکان به علت تقویت هوش و حافظه و در سالمندان به منظور جلوگیری از بیماری آلزایمر و پوکی استخوان بسیار توصیه می شود.

این ماهی در سلامت چشم ها تاثیر بسزایی داشته و تا حدود زیادی از بیماری های چشمی نظیر آب مروارید و پیرچشمی جلوگیری می نماید.

این ماهی به دلیل کالری کم و پروتئین زیاد در فرآیند سیری و تنظیم سوخت و ساز بدن و تناسب اندام نقش بسزایی دارد.

ماهی فیتوفاگ پرفشاری خون را برطرف کرده و از تصلب شرایین و بروز بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری می نماید.

فروش ویژه فیتوفاگ پرورشی عمده

فروش ویژه فیتوفاگ پرورشی عمده جهت اطلاع از قیمت فروش ویژه ماهی فیتوفاگ پرورشی به صورت عمده و سفارش این محصول با کیفیت عالی می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی مندرج در سایت با بخش فروش و پشتیبانی محصول ارتباط بگیرید.

میزان مصرف و فروش ماهی فیتوفاگ پرورشی و سایر ماهیان پرورشی دیگر به علت راحتی و در دسترس بودن، قیمت مناسب و مقرون به صرفه از رونق بالایی برخوردار است، به طوری که بیش از ۹۰ درصد ماهیان مصرفی مردم جهان از نوع ماهیان پرورشی می باشد.

به طور کلی قیمت این ماهی با توجه به نوع تغذیه، شرایط آب و هوایی منطقه پرورش، نحوه سفارش و خرید توسط مشتری و نحوه عرضه و توزیع آن در بازارهای کشور تفاوتهایی با یکدیگر دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما