Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 24 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز خريد ماهي سالمون تازه وارداتي نروژي - شایلی فیش

مرکز خريد ماهي سالمون تازه وارداتي نروژي

مرکز خريد ماهي سالمون تازه وارداتي نروژي

مرکز خريد ماهي سالمون تازه وارداتي نروژي به صورت ماهي سالم گوشت قرمز و ماهي فيله بسته بندي شده عمده و تک فروشي در شرکت شايلي فيش در حال انجام است.ماهي سالمون وارداتي از بهترين شرکت هاي نروژي تهيه و  با کوتاه ترين زمان به ايران صادر مي شوند و در بازار تهران اصفهان شيراز اهواز و ساير شهرها ارايه مي گردد. دفتر شرکت شايلي فيش به صورت روزانه آماده دريافت سفارش ماهي سالمون با هر ظرفيت و تناژ مي باشد.

خريد ماهي سالمون

 

قيمت خريد ماهي سالمون اصلي نروژي

خريد ماهي سالمون

قيمت خريد ماهي سالمون اصلي نروژي در بازارهاي اصلي عرضه آن با گوشت قرمز و به صورت تاژه و همچنين فيله منجمد شده همواره از ماهي سالمون تقلبي بالاتر است. شايد به ندرت کسي به اين موضوع دقت نمايد و يا اطلاعات کافي در تفکيک و تشخيص ماهي سالمون اصلي و تقلبي داشته باشد. به همين دليل معمولا قيمت خريد و فروش ماهي سالمون تقلبي بسيار کمتر مي باشد. ماهي سالمون تقلبي در واقع همان ماهي قزل آلا است که با اضافه نمودن مواد رنگدانه اي در غذا آن باعث تغيير رنگ گوشت آن گشته است که در ايران متأسفانه اين موضوع در حال انجام است. بنابراين مصرف کنند گان و عوامل فروش ماهي سالمون بايد از مراکز توليد و پرورش ماهي سالمون داخلي و يا از مراکز وارداتي ماهي سالمون نروژي اقدام به خريد مايه سالمون نمايند.

يادآور مي شود برخي از رنگدانه هاي اضافه شده در غذاي ماهي قزل آلا جهت تبديل رنگ گوشت آن به نارنجي براي سلامتي بسيار مضرر است.

خواص ماهي سالمون اصلي

خريد ماهي سالمون

خواص ماهي سالمون اصلي به عنوان يکي از بهترين و سالمترين و پرخاصيت ترين ماهي هاي جهان شناخته مي شود و به همين دليل اين ماهي سالمون اصلي و نژاد نروژي در ليست برترن هاي هميشه قرار گرفته است. ماهي سالمون بدليل محيط زندگي و نوع تغذيه، سرشار از مواد عالي و معدني است. در ليست زير برخي از خواص آن اشاره شده است

  • سرشار از اسیدهای چرب امگا۳
  • منبعی غنی از پروتئین
  • مقدار بالای ویتامین‌های گروه B
  • منبع پتاسیم
  • سرشار از سلنیوم
  • سرشار از سلنیوم
  • کمک به کاهش خطر بیماری‌های قلبی
  • کمک به کنترل وزن
  • مؤثر در مبارزه با التهاب

بهترين پيشنهاد مصرف ماهي در سبد غذايي خانواده ها حداقل ۲ مرتبه در هفته است که بهترين پيشنهاد نوع ماهي ميتواند ماهي سالمون باشد. يکي از دلايل محبوبيت ماهي سالمون طعم بسيار لذيذ و امکان پخت آن به روش هاي مختلف مي باشد. فقط خانواده هاي ايراني و همچنين بازرگانان و واسطه اي بازار ماهي سالمون، در هنگام خريد ماهي سالمون ميايست به اصالت ماهي ساامون دقت ويژه نمايند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما