Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز تولید ماهی گرمابی قزل عمده - شایلی فیش

مرکز تولید ماهی گرمابی قزل عمده

ماهی گرمابی قزل آلا یکی از ماهی هایی است که می توان در استخرهای آب گرم نیز پرورش داد .این ماهی خوشمزه  در کشور ما مصرف کننده های بسیار زیادی دارد .شایدما قزل آلا را از نوع ماهی های سردآبی  بشناسیم اما امروزه با توجه به تقاضای زیاد آن حتی در نواحی استان های جنوبی نیز اقدام به تولید آن می شود. پرورش دهندگان ماهی های گرمابی ماهی قزل را نیز در استخر ماهی های دیگر پرورش می دهند.

مرکز تولید ماهی گرمابی قزل عمده

انواع ماهی گرمابی مرغوب

انواع ماهی گرمابی مرغوب

تولید ماهی گرمابی در شهرهای جنوبی بسیار رایج است می تواند سود زیادی را عاید پرورش دهندگان نماید. 

انواع ماهی گرمابی مرغوب:

 1. کپور سرگنده:
 2. کپورمعمولی:
 3. کپور علفخوار:
 4. کپور نقره ای:

به طور کلی ماهی ها وقتی در حالت لارو و نوزادی هستند از فیتوپلانگتون ها تغذیه می کنند.اما زمانی بزرگتر می شوند  می توان آنها را بوسیله یونجه و سبزیجات دیگر تغدیه کرد.

پرورش ماهی گرمابی هم در استخرهای خاکی امکان پذیر است و هم استخرهای بتونی. در استخرهای خاکی میزان رشد ماهی به خاطر شرایط طبیعی تر بیشتر  و بالاتر است. از آنجا که مردم علاقه ای به ماهی های زیر یک کیلو ندارند بهتر است برای فروش بهتر و بصرفه تر اجازه دهیم ماهی ها به قدر کافی رشد کنند .

مصرف ماهی های به علت منابع سرشاری که دارند برای سلامتی بدن انسان بسیار مفید است. پرورش ماهی باعث می شود انسان برای مصرف این گوشت ارزشمند ضرر کمتری به طبیعت وارد کند و با صید بی رویه ماهی ها به اکوسیستم جانوران رودخانه ها و دریاها آسیب نزند.

از خواص ماهی های گرمابی میدر بعضی از استخر ها ماهی ها بصورت تک گونه پرورش داده می شود.اما در بعضی دو گونه و در بعضی حتی چند گونه ماهی در یک استخر پرورش داده می شود. توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش خطر بیماری های قلبی
 • کنترل وزن بدن
 • رشد مغز
 • جلوگیری از بیماری آرتریت
 • کاهش فشار خون
 • جلوگیری از آلزایمر
 • جوان سازی انسان
 • کاهش کلسترول
 • خاصیت ضد افسردگی
 • و…

مصرف ماهی خاصیت بسیار زیادی دارد که ما در اینجا تنها به چند مورد اشاره کردیم.

قیمت خرید ماهی گرمابی قزل

قیمت خرید ماهی گرمابی قزل

شاید بتوان گفت علت هوش بالای مردم ژاپن مصرف بسیار زیاد مردم این کشور از ماهی است .وجود اسید آمینه و املاح و مواد معدنی دیگر در ماهی ها باعث جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری ها می شود.

برای خرید ماهی قزل می توانیم از سایت های خرید و فروش این محصول مراجعه کنیم و از قیمت روزانه آن مطلع شویم شرکت های پخش ماهی در هر شهر هم به صورت حضوری و هم بصورت اینترنتی می توانند برای خرید این محصول کمک کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما