Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز تولید ماهی کپور سر گنده - شایلی فیش

مرکز تولید ماهی کپور سر گنده

امروزه، مرکز تولید ماهی کپور سر گنده، با داشتن سال ها سابقه ی درخشان در امر عرضه این محصول، توانسته است در حرفه و کار خود، خوش بدرخشد و اعتماد لازم را برای خود به دست آورد. این ماهی ها به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی، با تازه ترین شکل ممکن، تولید شده اند و از خواص دارویی و درمانی بی‌نظیری برخوردار می باشند به گونه ای که مثال آن ها را نمی توان در هیچ ماده خوراکی دیگری پیدا کرد.

 

ماهی کپور سر گنده چه خصوصیاتی دارد؟

ماهی کپور سر گنده چه خصوصیاتی دارد؟

شاید تا به حال، این سوال برايتان پیش آمده باشد که انواع ماهی کپور پرورشی سر گنده چه خصوصیاتی دارد و چگونه می توان اقدام به شناسایی آن ها نمود؟

کپور، جزو ماهی های گرمابی است که در آب های شیرین زندگی می کند و در کل، نسبت به تغییرات دمای محیطی حساس نمی باشند به همین علت، به راحتی، پرورش داده می شوند و هزینه ی کم تری را بر دوش پرورش دهنده می گذارد.

این ماهی ها دارای چشم های برجسته با رنگ کاملا روشن و شفاف می باشند و به هیچ عنوان دارای الوان تیره و مات نمی باشند.

فلس های انتهایی این ماهی ها درشت تر و برجسته تر است که این امر از مهم ترین عوامل شناسایی این ماهی ها از دیگر گونه های موجود در بازار می باشد.

دارای باله های پشتی و شکمی می باشند که به حرکت آن ها به قسمت جلو و طرفین، کمک می کند؛ اندازه ی این باله ها بسته به سایر و اندازه بدن خود ماهی، متفاوت است و گاها درشت تر یا ریز تر می باشند.

رنگ ماهی های کپور، اکثرا نقره ای روشن است که در برخی از قسمت ها به صورت نارنجی به چشم می خورد.

گوشت این ماهی ها به رنگ سفید خالص به چشم می خورد و نقاط تیره و یا لکه های سیاه، به هیچ عنوان در ساختارشان به چشم نمی آید.

بدن کشیده ای دارند و از ساختار منسجمی برخوردار هستند به گونه ای که دست به راحتی در گوشت آن ها فرو نمی رود و به سرعت به حالت اولیه ی خود باز می گردند و این امر تا حدود زیادی بیانگر تازه و باکیفیت بودن آن ها است.

خرید ارزان ماهی کپور سر گنده

خرید ارزان ماهی کپور سر گنده

جهت خرید ارزان و مقرون به صرفه ی ماهی کپور سر گنده، می توانید از روش های مختلفی بهره بگیرید اما ما به شما دوستان گرامی توصیه می کنیم که حتما از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید تا با صرف کم ترین میزان وقت و هزینه، به محصول مورد نظر خود با بهترین کیفیت ها دست پیدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما