Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرجع خرید ماهی کپور طلایی - شایلی فیش

مرجع خرید ماهی کپور طلایی

امروزه، مرجع خرید ماهی کپور طلایی، برای رفع بهتر نیاز های مشتریان و همراهان خود در این زمینه، اقدام به فروش اینترنتی محصول نام برده شده کرده است. این ماهی ها دارای خصوصیات منحصر به فردی می باشند و به صورت کاملا طبیعی و بدون استفاده کردن از هیچ نوع هورمونی، پرورش داده شده اند به همین علت، دارای طعم و مزه فوق العاده عالی می باشند و روز به روز به میزان طرفداران آن ها افزوده می گردد.

مرجع خرید ماهی کپور طلایی

خصوصیات ماهی کپور طلایی چیست؟

خصوصیات ماهی کپور طلایی چیست؟ در عصر حاضر، همواره میزان پرورش ماهی کپور، افزایش پیدا می کند؛ به همین دلیل، ما در این مطلب قصد داریم شما عزیزان را با خصوصیات و ویژگی های فیزیولوژیک و آناتومیک این محصول آشنا سازیم تا سطح آگاهی تان در این زمینه، بالا تر رود.

ماهی های کپور، مانند هر جاندار مشابه دیگری از سیستم گردش خون بسته برخوردار هستند یعنی جریان خون از آبشش ها به طرف اندام ها در جریان است و راه بازگشت دو طرفه ای در این مسیر، وجود ندارد؛ همچنین، دفع مدفوع هم، توسط آن ها از طریق آبشش انجام می گیرد.

از لحاظ بدنی، کشیده و اندکی دراز تر از سایر گونه ها هستند و دارای چندین باله ی حرکتی در عقب و کناره های بدن شان می باشند تا حرکت آن ها را کنترل کنند.

رنگ بدن ماهی های کپور، کاملا طلایی نیست بلکه در قسمت هایی از بدن شان، الوان نقره ای و سیاه هم به چشم می خورد که تا حدود زیادی با استفاده از این خصوصیت می توان اقدام به شناسایی آن ها نمود.

چشم های درشت و برآمده ای دارند که به رنگ کاملا روشن و شفاف دیده می شوند و در صورتی که تازه صید شده باشند به هیچ عنوان، مات و تیره نخواهند بود.

بوی تند و زننده ای از آن ها احساس نمی شود و از گوشت کاملا سفید رنگ با طعم و مزه ی بینظیر و فوق العاده عالی برخوردار هستند به همین علت با اکثر سلیقه ها جور در می آیند.

فروش مستقیم ماهی کپور طلایی پرورشی

فروش مستقیم ماهی کپور طلایی پرورشی ما در این سایت اقدام به فروش مستقیم و بدون نیاز به واسطه ی انواع ماهی کپور طلایی پرورشی با مقرون به صرفه ترین و نازلترین قیمت ها کرده ایم؛ پس در صورتی که قصد دارید این محصولات خوراکی را سفارش دهید، هر زمان که مایل بودید از فروشگاه آنلاین ما دیدن فرمایید تا انتخاب، برایتان ساده تر گردد و بتوانید به بهترین و مرغوب ترین انواع این ماهی ها در اسرع وقت، دست پیدا کنید و معنای واقعی کیفیت را بچشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما