Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز پخش ماهی کپور سفید تازه پرورشی - شایلی فیش

مراکز پخش ماهی کپور سفید تازه پرورشی

مرکز پخش ماهی کپور سفید تازه پرورشی به دلیل این که مشتریان آن را به عنوان مکان فروش قابل اعتمادی می شناسند سعی می کند کیفیت محصول خود را از قبل بهتر کند تا جایگاه خود را در بازار و ذهن مشتریان حفظ نماید. ماهی کپور سفید پرورشی یکی از انواع ماهی آمور می باشد که به دلیل این شباهت زیادی به ماهی سفید دارد به این نام شناخته می شود و طول عمر نسبتا زیادی دارد.

 

اطلاعاتی درباره ماهی کپور سفید تازه پرورشی

اطلاعاتی درباره ماهی کپور سفید تازه پرورشی

ماهی کپور سفید تازه پرورشی همان ماهی کپور علف خوار یا ماهی کپور آمور می باشد و بومی ویتنام و شرق آسیا است که در دریای خزر و رودخانه آمور صید می شود و منبع تغذیه آن گیاهان می باشد و ۳۲ کیلوگرم وزن این ماهی می باشد و ۱۰۰ سانتی متر طول بدن آن است علاوه بر این ها فلس های متراکم و گردی دارد و سر این ماهی مسطح است و شما می توانید آن با ماهی سفید به خوبی تشخیص دهید چون ماهی سفید سر برآمده ای دارد.

برای پرورش این ماهی می توانید از سبوس گندم، کنجاله سویا، آرد جو و… برای تغذیه آن استفاده نمایید و چون بیشتر رشد را در فصل تابستان دارد باید غذای او را در فصل گرم سال افزایش دهید تا بتوانید تولیدات خود را بالا ببرید.

مراکز پرورش ماهی کپور سفید تازه پرورشی

مراکز پرورش ماهی کپور سفید تازه پرورشی مراکز پرورش ماهی کپور سفید تازه پرورشی با رعایت تمام اصول و استاندارد های لازم برای پرورش این ماهی سعی می کند محصول باکیفیتی را روانه بازار ها کند و به دلیل طعم فراوانی که دارد تولید ماهی کپور پرورشی در ایران افزایش یافته است علاوه بر این خاصیت های آن هم فوق می باشد به عنوان نمونه دارای اسید های چرب امگا۳ است که مصرف آن باعث تنظیم ضربان قلب و سلامت آن می شود و همین باعث شده خرید ماهی کپور سفید پرورشی افزایش یابد کسانی که کلسترول بالای دارند می توانند بدون نگرانی این ماهی را مصرف کنند چون چربی کمی دارد و کلسترول آن ها را پایین می آورد. افرادی که به دنبال کاهش وزن خود هستند باید این ماهی را خرید و مصرف کنند بدون این که بخواهند دارویی را مصرف نمایند چون دارای کالری کمی می باشد.

باعث رشد سریع سلول ها می شود چون منبع امگا۳ است با خرید و مصرف آن می توانید از بیماری های کشنده ای مانند سرطان سینه جلوگیری نمایید برای سلامت چشم ها فوق العاده می باشد چون منبع ویتامین آ است و برای سلامتی پوست بی نظیر است و شما می توانید با مصرف این ماهی به بازسازی سلول های پوست خود کمک کنید و همیشه پوستی شاداب داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما