Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز فروش ماهی کپور طلایی در اوزان مختلف - شایلی فیش

مراکز فروش ماهی کپور طلایی در اوزان مختلف

ماهی به‌ عنوان یکی از غذاهای اصلی و بسیار خوشمزه در سفره بسیاری از مردم می باشد که از خواص بسیار زیادی برخوردار بوده و سرشار از ویتامین‌ ها و مواد مغذی می‌باشد، ماهی دارای انواع مختلف می‌باشد که یکی از خوشمزه‌ ترین انواع ماهی‌های موجود، ماهی کپور می باشد که دارای انواع مختلفی بوده و از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، از این‌رو در مراکز فروش ماهی کپور طلایی می توان این ماهی را در اوزان مختلف تهیه نمود. 

مراکز فروش ماهی کپور طلایی در اوزان مختلف

معرفی ماهی کپور طلایی

معرفی ماهی کپور طلایی ماهی کپور دارای انواع مختلف می باشد که هر کدام طرفداران زیادی دارند، این ماهی از شاخه طناب داران و از راسته کپور ماهیان می باشد.

ماهی کپور طلایی دارای 2 جفت سبیلک و دندان ‌های حلقوی بوده و موجودی همه چیز خوار می باشد و از موجودات بسیار ریز بستر آب دریا مانند سخت پوستان، لاشه حیوانات، حشرات تخم ماهیان و در بسیاری موارد حتی از نوزادان خود تغذیه می کنند.

پرورش ماهی کپور طلایی از دیرباز مورد توجه بشر بوده است و ماهی پرورشی کپور در استان‌ های جنوبی کشور درحال انجام می ‌باشد، برای پرورش این نوع ماه شرایط نرمال مانند آب مناسب با دمای بین 18 تا 25 درجه سانتی ‌گراد، تغذیه مناسب و امکانات رفاهی می باشد.

ارزش غذایی ماهی کپور طلایی بسیار بالا می‌ باشد و دارای سطح 127 کیلو کالری در صد گرم بوده و از پروتئین و آب فراوانی برخوردار می ‌باشد. 

کپور دارای انواع مختلفی از لحاظ فلس می باشد که می‌توان کپور فلس ‌دار، کپور آیینه‌ ای، کپور چرمی و کپور فلس یک ردیفی را نام برد. 

کپور فلس ‌دار دارای بدنی می ‌باشد که کاملاً از فلس پوشیده شده‌ است، کپور آئینه ‌ای دارای فلس های آیینه‌ای شکل و ظاهری نامرتب می ‌باشد، کپور چرمی یا برهنه فاقد فلس بوده و یا اینکه دارای فلس های بسیار کمی می ‌باشد و عمر این ماهی بین ۴۰ تا ۵۰ سال گزارش شده است، کپور فلس یک ردیفی نیز دارای یک ردیف فلس بوده که در امتداد یک خط جانبی قرار گرفته است. 

از انواع ماهی کپور که در ایران یافت می‌شود می توان کارا، معمولی، سرگنده، کپور نقره‌ای، آمور و غیره را نام برد. 

پخش عمده ماهی کپور طلایی کیلویی

پخش عمده ماهی کپور طلایی کیلویی ماهی کپور پرورشی از جمله ماهی هایی است که توسط بسیاری از پرورش دهندگان، پرورش داده می شود و صورت عمده و یا کیلویی در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. 

پخش عمده ماهی کپور طلایی به صورت کیلویی و در وزن های مختلفی انجام می شود و زمینه خرید برای علاقمندان به این نوع ماهی فراهم می باشد، بسیاری از کارخانه های تولید تن ماهی نیز با خرید عمده این محصول، آن را به صورت تن در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما