Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز فروش ماهی کپور بیگ هد - شایلی فیش

مراکز فروش ماهی کپور بیگ هد

مرکز فروش ماهی کپور بیگ هد بهترین مکان برای خرید این محصول می باشد البته قابل ذکر می باشد ماهی ها به صورت پرورشی در بازار به فروش می رسند که از جمله مراکز خرید و فروش انواع ماهی می توان به تهران و جنت آباد شمالی، پانزده خرداد، غرب تهران، شمال کشور از جمله مازندران و گیلان، قشم، خوزستان و چابهار اشاره کرد

مراکز فروش ماهی کپور بیگ هد

آشنایی بیشتر با ماهی کپور بیگ هد

آشنایی بیشتر با ماهی کپور بیگ هد

ماهی کپور بیک هد در اوایل ۱۹۷۰از طریق بزرگترین تولید کننده چین وارد ایران و کشور های اروپایی شد. این ماهی با نامهای مختلفی نظیر ماهی خوشنام، آمور خالدار و ماهی دریاچه ای شناخته شده است. این ماهی به عنوان یکی از مهمترین منبع کسب درآمد پرورش دهندگان می باشد که سالیان دراز در ایران تولید و به فروش می رسد. این ماهی بسیار پر استخوان و لذیذ می باشد و به دلیل داشتن استخوان های درشت به راحتی از هم جدا می شوند. این ماهی برای تهیه انواع کنسرو استفاده می شود. این ماهی از سری بزرگ، چشمانی بیرون زده  از حدقه و نگاهی روبه پایین دارد. قسمت فوقانی بدن ماهی از پولك های ریز خاكستری رنگ متمایل به مشكی پوشیده شده كه بدن ماهی را به صورت لكه خالدار نمایان می سازد. این ماهی به صورت سریع رشد می کند و بیشتر در رودخانه های بزرگ وجود دارد و در رودخانه های کوچک تخم ریزی نمی کند.

همچنین دارای فلس های درشتی بوده است و از پوزه ای دو جفت سیبیلکی برخوردار می باشد و همچنین رنگ بدن این ماهی زرد طلایی و از پشتی تیره برخوردار است. ماهی کپور معمولی از هر نوع ماده غذایی مصرف می کند اما بهترین غذا برای تغذیه این ماهی کرم ها، سخت پوستان، نوزاد حشرات و… می باشد.

پخش کننده بهترین ماهی کپور بیگ هد

پخش کننده بهترین ماهی کپور بیگ هد

پخش کننده ماهی کپور بیگ هد تمام تلاش خود را به کار می برند تا محصولی با کیفیت به بازار عرضه کنند. پخش ماهی کپور بیگ هد به عنوان یکی از بهترین گونه های ماهی کپور در بازار ایران بسیار بالا می باشد. ماهی کپور بیگ هد برای مصارف غذایی بسیار مناسب بوده و کیفیت گوشت و خواص گوشت آن بی نظیر است.

از دیگر ویژگی های ماهی کپور بیگ هد میتوان به قیمت مقرون به صرفه آن نسبت به دیگر ماهیها اشاره کرد. برخی از کارشناسان معتقدند پرورش ماهی کپور بیگ هد فروشش در بازار نیز از نظر اقتصادی بسیار به صرفه است. ماهی کپور بیگ هد به میزان فراوان در بازار توزیع می شود اما خریداران همواره به دنبال خرید ماهی های تازه و باکیفیت و با قیمت مناسب و ارزان می باشند. به همین علت تولید ماهی کپور بسیار پر طرفدار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما