Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 22 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز فروش ماهی آمور پرورشی - شایلی فیش

مراکز فروش ماهی آمور پرورشی

از مرکز فروش ماهی آمور پرورشی امکان این وجود دارد تا محصولاتی را تهیه کنید که تازه صید شده اند. آنها را عرضه کننده به اشکال گوناگون دیگری هم ارائه می دهد که می توان به نوع بسته بندی شده و فیله ای اشاره کرد. در هر حال، می شود از توزیع کننده ضمن مطلع شدن از قیمت ماهی آمور آن را به صورت عمده خرید و در بازارهای داخلی و خارجی نیز به فروش رساند.

 

اطلاعاتی درباره ماهی آمور پرورشی

اطلاعاتی درباره ماهی آمور پرورشی قصد داریم تا اطلاعاتی درباره ماهی آمور پرورشی خدمت شما ارائه دهیم. این نوع از آبزی که به کپور علف ‌خوار هم نام آشنا است، بیشتر در آب شیرین زیست کرده و بومی شرق آسیا می باشد. امروزه آن را به روش های متعدد پرورش داده و سپس به بازار عرضه می کنند.

آنها بیشتر جهت کنترل گیاهان آبی‌ در مناطق متفاوت جهان پرورش داده می شود و در بعضی از جاها هم البته اثرات تخریبی زیادی از خود به جای گذاشته اند. ولی در کشورمان به دلیل شباهتی که آبزی به نوع ماهی سفید خزر دارد، بیشتر آن را به اشتباه به نام این محصول می شناسند.

در کل، می خواهیم به شکل ظاهری آبزی مطرح بحث اشاره کنیم تا بهتر با آن آشنایی حاصل نمایید. به این مسائل دقت فرمایید:

  • ماهیان نر بیشتر در ۶ سالگی و نوع ماده در ۷ سالگی بالغ می شوند.
  • آنان دارای ارزش شیلاتی بالایی هستند.
  • گوشت بسیار لذیذی دارند که به شکل های متفاوتی می توان آنها را پخت.
  • وزن آن تا ۳۲ کیلوگرم نیز می رسد، ضمن این که دیده شده تا ۱۰۰ سانتی متر هم طول دارند.
  • دندان حلقی داشته و بدن آن گرد و متشکل از فلس های متراکم است.
  • باله پشتی گرد همراه با خط جانبی دارد.
  • خارهای آبششی آن کوتاه بوده که گاهی به ۱۲ عدد می رسد.

فروش عمده ماهی آمور پرورشی

فروش عمده ماهی آمور پرورشی

از مرکز فروش عمده ماهی آمور پرورشی خیلی راحت در اشکال متفاوتی می توان این محصولات را تهیه کرد. منظورمان این است که نوع تازه، فیله شده، منجمد، بسته بندی و فله ای چنین آبزیانی عرضه می گردند. پس هر نوعی را که بخواهید، می شود از فروشنده اصلی به دست آورید.

این را هم باید افزود که ارائه عمده با نرخ های روز انجام می شود که می تواند به دلایل متعددی گوناگون اعلام شود. در هر حال، جهت خرید و پخش جزئی و صادرات به ممالک متفاوت می توانید آنها را آنلاین نیز تهیه نمایید.

برای این که بهتر با نحوه معامله، قیمت ها و مسائل دیگری از این دست آشنا شوید، توصیه می نماییم تا با فروشنده صحبت کرده و از راهنمایی های وی استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما