Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 38 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز خرید میگو دریایی جنوب عمده - شایلی فیش

مراکز خرید میگو دریایی جنوب عمده

میگو دریایی جنوب، از پروتئین بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، درحالیکه تغذیه آن ها به تنهایی می‌تواند تمامی نیازهای پروتئینی بدن را تأمین کند.

در جنوب ایران مراکز بسیار زیادی هستند که در این زمینه در حال ارائه خدمات بوده و افراد می‌توانند براحتی میگوی مورد نیاز خود را تهیه بفرمایند.

 

مراکز خرید میگو دریایی جنوب عمده

شناخت بهترین نوع میگو جنوب

 

 

میگو از غذاهایی است که به راحتی می‌تواند فاسد شود و برای خرید آن باید به موارد بسیاری توجه کافی را داشت تا دچار عوارض بعد از مصرف آن نشویم.

 

در این خوراکی، وجود آلودگی زیاد در مدت کوتاه آن را فاسد خواهد کرد. در روش تشخیص مقایسه‌ای میگوی سالم و فاسد موارد زیر از اهمیت برخوردار است.

 

میگو جنوب، در دریا توسط تورهای قطوری از کف دریا و در زمان طولانی صید می‌شود. طولانی بودن زمان تورکشی موجب خواهد شد که رسوبات همراه تور به سطح آب کشیده شوند و میگوها آلودگی زیادی داشته باشند.

 

در صورتی که میگو در شرایطی قرار داشته باشد که محیط برای رشد و تکثیر میکرو‌ارگانیسم ها فراهم باشد، به شدت آلوده خواهد شد و خوردن آن خطرناک خواهد بود.

 

میگو برای خود بوی مخصوصی دارد. در واقع در میگوی فاسد بوی ضخم با بوی شدید آمونیاک و سولفید هیدروژن استشمام می‌شود.

 

رنگ میگوی سالم بر حسب گونه میگو فرق می‌کند. در میگوی پرورشی که از گونه سفید هندی است، رنگ پوسته سبز زیتونی است. در گونه موزی که گونه غالب میگوی دریای خلیج‌فارس است رنگ پوست صورتی روشن است. در میگوی سر تیز، رنگ سفید و در میگوی سبز تیره رنگ است. در میگوی فاسد، پوسته رنگ طبیعی خود را از دست داده و اکثرا به رنگ سفید و گاهی اوقات کدر می‌شود.

 

میگویی سالم است که از پوست سفت و سخت و سری محکم و چسبیده به بدن برخوردار باشد. بافت گوشت، حالت طبیعی داشته و پوسته و گوشت در هنگام طبخ به رنگ نارنجی متمایل به قرمز در می‌آید.

 

در میگوی فاسد در ناحیه سر تغییر رنگ ایجاد شده و سر در حال جدا شدن از بدن است. پوسته روی بدن نرم می‌شود و به راحتی از گوشت جدا می‌شود. پیدایش رنگ نارنجی متمایل به قرمز بستگی به درجه فساد میگو دارد یعنی هر اندازه که میگو بیشتر فاسد شده باشد مقدار پیدایش رنگ قرمز کاهش می‌یابد.

 

 

شناخت بهترین نوع میگو جنوب

فروش ارزان میگو دریایی جنوب

 

در دریاهای جنوب میگو به اندازه بسیار زیادی در حال صید است‌. از طرفی هم با فروش عمده میگو، می توان با صرف هزینه کم تر به محصول بیش تری هم دست یافت.

در واقع اگر میگو را به صورت عمده تهیه کنیم، با از بین بردن واسطه می‌توانیم محصولات بیش تری را تهیه کنیم.

با وجود واسطه مجبور به پرداخت پول بیش تری هستیم که در اینصورت در ازای پرداخت پول بیش تر، امکان دارد محصولات با کیفیت کم تری هم به دست ما برسد.

 

 

فروش ارزان میگو دریایی جنوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما