Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مراکز خرید ماهی گرمابی آمور - شایلی فیش

مراکز خرید ماهی گرمابی آمور

ماهی جزء مواد بسیار مفید بدن است که سرشار از امگا۳ می باشد و برای بدن خاصیت های فراوانی دارد. ماهی انواع مختلف و سایز های مختلف دارند. یکی از بهترین ماهی ها ، ماهی گرمابی آمور می باشد. این ماهی به صورت پرورشی هم یافت می شود و شما می توانید آن را در کلیه ی نقاط کشور پرورش دهید‌. شما می توانید این ماهی پر از خاصیت را از کلیه ی مراکز خرید ما تهیه نمایید.

مراکز خرید ماهی گرمابی آمور

فواید ماهی آمور چیست؟

فواید ماهی آمور چیست؟ ماهی آمور از خانواده ی گیاهخواران می باشد و در آب های شیرین زندگی می کند همانگونه که از نامش بر می آید علف می خورد. آمور ماهی خوبی برای پرورش ماهی می باشد و همچنین چون گیاهان دریا می خورد اثر پاک کنندگی هم دارد و به این منظور نیز خواسته شده است. البته در برخی دریاها اثرات مخرب آن گزارش شده است.

این ماهی شباهت زیادی به ماهی سفید خزر دارد. سری مسطح دارد. رنگ بدن آن نقره ای می باشد. همانطور که می دانید این ماهی گرمابی علاقه ی خاصی به گرما دارد و در آب های گرم به خوبی زندگی می کند. زادگاه اصلی آن در دریای چین می باشد.

این ماهی از جلبک ها ی دریایی و بعد از گیاهان دریا تغذیه می کند. گوشت آن مرغوب و خوش طعم است و وزن آن به خوبی زیاد می شود. به طوری که در برخی مناطق وزن آن به بالای پنجاه کیلو می رسد. در سن سه تا پنج سالگی به بلوغ می رسد. و در این سن توانایی تخم گذاری بالایی دارد.

به دلیل قدرت پاک کنندگی جلبک های دریا ارزش شیلاتی بسیاری دارد. با اینکه جایگاه اصلی آن چین می باشد ولی چون جلبک های دریا را پاک می کنند و به سرعت وزن می گیرند و گوشت لذیذی دارند در تمام نقاط دنیا قابل پرورش هستند.

شما با خرید این ماهی خوشمزه که سرشار از پروتئین و ویتامین و اسیدهای آمینه آزاد است می توانید بدن خود را تقویت نموده و از بروز انواع بیماری ها در بدن پیشگیری کنید.

قیمت جدید ماهی گرمابی آمور

قیمت جدید ماهی گرمابی آمور قیمت ماهی آمور در بازار مشخص است و با نوسانات پولی قیمت آن نیز تغییر می کند اما ما به دلیل اینکه خود پرورش دهنده ی این ماهی هستیم آن را با قیمت جدید مناسب تر به شما عرضه می نماییم.

جهت خرید می توانید به پرورش ماهی یا مراکز خرید ما مراجعه نموده و یا از طریق سایت ثبت سفارش بزنید. با خرید ماهی گرمابی می توانید بدن خود را در برابر انواع مریضی ها واکسینه کنید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما