Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
مرکز پرورش خرید و فروش عمده انواع ماهی کپور زنده-carp fish

مرکز پرورش خرید و فروش عمده انواع ماهی کپور زنده carp fish

مرکز پرورش خرید و فروش عمده انواع ماهی کپور زنده در شمال و جنوب ایران قرار دارد که قیمت انواع ماهی کپور عمده تازه در سال ۱۴۰۰ (آمور) در بازار روز ماهی در بازارماهی تهران، تبریز، رشت، ساری، مشهد، اصفهان و اهواز بستگی به نحوه پرورش، وزن و سایز انواع کپور ماهیان مانند ماهی آمور پرورشی ( سفید پرورشی)، فیتوفاگ، کپور معمولی و ماهی کپور بیگهد (سرگنده (دارد.

به مشتریان عرضه می گردد. ماهی کپور سفید, ماهی کپور فیتوفاگ (قزل آزاد) و ماهی کپور بیگهد(سرگنده) از دیگر انواع ماهی کپور هستند که در دسته ماهی های پرفروش بازار محسوب میشوند.
انواع ماهی کپور به دلیل استقبال مشتریان و طعم خوب و همچنین استقبال مشتریان در سراسر ایران ماهی کپور از پرطرفدارترین ماهی های پرورشی محسوب میشود. و بدلیل دردسترس بودن آن ماهی کپور به صورت زنده و تازه عرضه میشود.

مرکز پرورش خرید و فروش عمده انواع ماهی کپور زنده carp fish

قیمت ماهی کپور زنده سایز  ۱ و ۲ کیلو

قیمت ماهی کپور زنده سایز  1 و 2 کیلو

امروزه خرید عمده انواع ماهی کپور معمولی، کپور سفید، کپور فیتوفاگ و کپور سرگنده در بازارهای ماهی در شهرهای مختلف ایران بسیار رایج شده است و از آنجا که

قیمت انواع ماهی کپور عمده تازه در سال ۱۴۰۰ (دربازار روز ماهی تهران، تبریز، رشت، ساری، مشهد، اصفهان و اهواز بستگی به نحوه پرورش، وزن و سایز انواع کپور ماهیان مانند ماهی آمور پرورشی ( سفید پرورشی)، فیتوفاگ، کپور معمولی و ماهی کپور بیگهد (سرگنده (دارد.

قیمت ماهی کپور زنده سایز ۱ و ۲ کیلو و سایزهای بالاتر مناسب است باعث شده است جایگاه ویژه ای در صنعت ماهی بدست آورد. خریداران برای خرید این دسته از ماهیان پرورشی، با بهترین قیمت می توانند از طریق همین سایت شرکت شایلی فیش اقدام نمایند. خريد ويژه این نوع ماهی به قیمت عمده بازارهای پررونقی را ایجاد کرده که زمینه را برای تولید عمده فراهم می آورد. ماهی کپور یکی از ماهی های خوشمزه و خوش طعم و در ایران هم صید خوب و طرفداران بسیار زیادی دارد. شکل زیبا و قیمت ارزان ماهی کپور زنده به بازارخرید و فروش عمده این ماهی رونق خاصی داده است.

 

خرید فروش ماهی کپور زنده پرورشی در تهران

خرید فروش ماهی کپور زنده پرورشی در تهران

شهر تهران بدلیل وسعت و جمعیت بالای آن سرانه مصرف ماهی در آن بسیار زیاد است. خرید و فروش ماهی کپور زنده پرورشی در تهران امروزه متقاضی زیادی را به سمت خود کشیده است و ماهی کپور تازه و زنده همیشه در دسترس مصرف کننده می باشد. ماهی کپور سفید و ماهی کپور فیتوفاگ (قزل آزاد) و همچنین ماهی کپور سرگنده ( بیگهد) بدلیل طعم فوق العاده به صورت سرخ و کبابی پخته میشود. امروزه بدلیل مصرف کنندگان در انتخاب خوراک و بررسی ارزش غذایی آن وسواس خاصی نشان میدهند و همواره از طرق مختلف آن را بررسی می کنند. انواع ماهی کپور به دلیل داشتن ارزش غذایی بالا و تأثیر در رشد مغز، کنترل کلسترول، سلامتی چشم ها و چندیدن خاصیت دیگر امروزه در شهرهای تهران اصفهان شیراز شمال و تمام ایران از وعده های اصلی غذایی خانواده ها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما