Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 72 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ماهی حلوا سفید تازه درجه یک در معتبرترین فروشگاه خرید و فروش جنوب ایران - شایلی فیش

ماهی حلوا سفید تازه درجه یک در معتبرترین فروشگاه خرید و فروش جنوب ایران

ماهی حلوا سفید تازه درجه یک در معتبرترین فروشگاه خرید و فروش جنوب ایران

ماهی حلوا سفید تازه درجه یک در معتبرترین فروشگاه خرید و فروش جنوب ایران به صورت فروش عمده و تک فروشی به صورت آنلاین سفارش گیری صورت می گیرد.

ما به عنوان صید کننده، بسته بندی کننده و صادر کننده ماهی حلوا سفید تازه و منجمد  و حلوا سیاه در این بازار کار میکننم. در زمینه ماهی و میگو کادری مجرب و تجهیزات آزمایشگاهی و صیادی حرفه ای و کامل داریم. خط مشی ما این است که اولویت را به مشتریان خود می دهیم و نیازهای مشتریان را به موقع و با بهترین محصول برآورده نماییم. شرکت شایلی فیش بیش از ۱۰ سال در این تجارت فعالیت می نماید و به دلیل روابط ۱۰۰٪ واقعی ، تمامی مشتریان ما راضی و از قبل روابط قوی و طولانی مدت با ما دارند. همه محصولات ما بهداشتی و دارای کیفیت هستند.افتخار ما این است علاوه بر بازار داخل صادرات ماهی حلوا نیز به خارج کشور داریم.

ماهی حلوا سفید تازه

چه ویتامین و املاح اعجاب انگیز در ماهی حلوا سفید است؟

ماهی حلوا سفید تازه

 

چه ویتامین و املاح اعجاب انگیز در ماهی حلوا سفید است؟ ماهی حلوا که به حلوا نقره ای یا ماهی زبیدی نیز معروف است در آبهای ساحلی خاورمیانه و جنوب آسیا صید می شود. منبع غنی از پروتئین بدون چربی ، نیاسین ، ویتامین B6 ، ویتامین B12 ، فسفر و سلنیوم ، شما یک لقمه سرشار از سلامتی و طعم دلپذیر می خورید. ماهی زبیدی که دارای روغن بالایی در گوشت آن است، برای  کباب کردن ، پخت و یا در دمای مناسب است. در زیر بخشی از منابع ویتامینی و املاح معدنی در ماهی حلوا سفید آورده شده است.

 

کالری ۸۸٫۴۹Kcal
پروتئین ۱۵٫۹۵g
کربوهیدرات ۰g
نمک ۰g
چربی ۲٫۷۳g
فیبر ۰g
سدیم ۲۰۲٫۱۱mg

به جرأت می توان در رتبه بندی مصرف ماهی ها در جهان الخصوص آسیا، ماهی حلوا سفید در ۵ ماهی برتر قرار دارد و به همین دلیل قیمت ماهی حلوا سفید به صورت روزانه و در فصول مختلف متغیر است. از آنجا که به ارزش طلایی و مزه مطبوع و خوشمزه  ماهی حلوا در سایر کشورهای دیگر از جمله کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس واقف هستند خرید و فروش این ماهی  همه روزه در حال انجام است به طوری که محصول صید شده را در همان کشتی صید فروخنه می شود.

خواص و ثاثیرات باور نکردنی ماهی حلوا بر انسان

ماهی حلوا سفید تازه

خواص و ثاثیرات باور نکردنی ماهی حلوا سفید بر انسان بسیار زیاد هستند که در زیر بخشی از

آنها جهت یادگیری و دلیل ارزشمندی ماهی حلوا آورده شده است

ماهی حلوا منبع غنی از امگا۳ و دو اسید ایکوزاپنتانوییک و اسید دوکوزاهنگوییک در این ماهی به فراوانی یافت می شود. که این ایدها به تقویت حافظه و خظر حمله قلبی را به شدت کاهش می دهند .البته به زنان باردار توصیه می شود در خوردن انواع ماهی دریایی دقت بیشتری داشته باشند

وجود اسید چرب امکگا ۳ و همچنین وجود ماده ای به نام رتینول برای تقویت قدرت بینایی  و حفاظت چشم ماهی حلوا سفید بسیار مفید است

افراد مسن معمولا دچار فراموشی و معمولا حافظه کوتاه مدتشان از دست می رود که به آن زوال عقل می گویند.وجو ویتامین D و امگا ۳ باعث افزایش قدرت حافظه و تمرکز می شود الخصوص افراد پیر و مسن بسیار توصیه می شود.

ماهی حلوا سفید منبع اسیدهای غیر اشباع یعنی امگا۳ است. این اسید لکه های موجود در رگ های خونی را از بین می برد و تری گلیسیریدها را که به عنوان اسید بد هستند کاهش می دهد. مصرف ماهی حلوا با توجه به اسید امگا۳ در ریتم منظم قلب تأثیر می گذارد.

  • باعث چوان ماندن و صافی پوست
  • بهترین غذا در در رشد حسمی و تحصیلی دانش آموزان
  • چلوگیری از افسردگی

در انتها به ذکر این نکته به شما عزیزان هشدار می دهیم که همواره ماهی حلوا سفید را از مراکز و فروشگاهی تهیه و سفارش آنلاین یا حضوری بدهید که از اعتبار آن مطمئن باشید زیرا ممکن است ماهی حلوا فسد و یا ماهی بدل و شبیه آن و همچنین ماهی که در آن مقدار زیادی جیوه باشد به شما فروخته شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما