Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
ماهی حلوا سفید اصلی را چگونه بشناسیم و از کجا و با چه قیمتی بخریم - شایلی فیش

ماهی حلوا سفید اصلی را چگونه بشناسیم و از کجا و با چه قیمتی بخریم

ماهی حلوا سفید اصلی از کجا و با چه قیمتی بخریم

ماهی حلوا سفید اصلی را از کجا و با چه قیمتی بخریم؟ پاسخ این سوال کلیدی در مرکز تخصصی صید و پروش ماهی حلوا سفید جنوب است. مرکز شایلی فیش با داشتن تجربه و دانش و تجهیزات پیشرفته ماهی حلوا سفید و حلوا سیاه را صید و در بنادر جنوبی کشور در شهرهای بوشهر و بندرعباس تخلیه می‌نمایند.

 

با عرضه عمده ماهی در طی این سالیان مفتخریم از اعتماد مشتریان و رضایت و ماندگاری آنها نسبت به ما می‌باشد.

 

ماهی حلوا سفید اصلی از مراکز معتبر باید خریداری شود. تعدادی ماهی دریای جنوب وجود دارند که بسیار شبیه ماهی حلوا هستند و امکان شناسایی آنها سخت بوده و فقط متخصصین بازار ماهی امکان تشخیص دارند. البته خرید از یک شرکت معتبر ماهی این امکان را فراهم می‌کند که کمتر دچار مشکل شوید.

ماهی حلوا سفید اصلی

چگونه ماهی حلوا سفید و سیاه را بشناسیم و خرید نماییم

 

چگونه ماهی حلوا سفید و سیاه را بشناسیم و خرید نماییم؟ شاید این یک سوال طلایی برای تمام کسانی است که می‌خواهند ماهی حلوا سفید اصلی و همچنین سیاه خریداری نمایند. در بازارهای اصلی ماهی نیز برخی از بازرگانان دچار این اشتباه می‌شوند و فقط براساس ظاهر ماهی و قیمت خرید ماهی ارزان، اقدام به پخش آن می‌نمایند.

 

ماهی حلوا که در بنادر جنوب کشور از جمله قشم، بوشهر، بندرعباس، گناوه، هندیجان صید می‌شود دو گونه است که به حلوا سفید ( ماهی زبیدی) و سیاه معروف هستند. ولی در بخش دریای عمان ماهی هایی نیز وجود دارند که بسیار شبیه ماهی حلوا هستند و معمولا شبیه حلوا سفید یا همان حلوا نقره ای است و فقط صیادان و کسانی که متخصص ماهی هستند می توانند آنها را شناسایی نمایند.

 

ماهی حلوا پس از صید به صورت فیله شده و منجمد در بازار نیز عرضه می‌گردد که موضوع شناسایی ماهی اصلی را نیز بسیار سخت تر می‌نماید. امروزه سفارش گذاری ماهی به صورت اینترنتی و انلاین می‌باشد و مشتری در خرید عمده و با خرید خانگی از فروشنده درخواست عکس و فیلم ماهی نماید.

 

 

ماهی حلوا سفید اصلی

چرا بازار خرید و فروش ماهی حلوا در بازارهای ایران پرطرفدار است؟

 

چرا بازار خرید و فروش ماهی حلوا در بازارهای ایران پرطرفدار است؟ اینکه چرا ماهی حلوا بسیار پرطرفدار است و سرانه مصرف ماهی حلوا به نسبت ماهی های دیگر در بازارهای شهر تهران، مشهد، اصفهان و اهواز و سایر شهرهای ایران به نرخ مصرف جهانی این ماهی در حال رسیدن است، می‌بایست در خواص اعجاب انگیز این ماهی بدنبال آن باشیم.

 

یک تحقیق در کشور ژاپن برروی ماهی حلوا نشان می‌دهد که میزان امگا  آن ۲٫۵۶ گرم بوده که بسیار قابل توجه است و از آنجا که بدن نمی‌توان این ماده را تولید کند ماهی حلوا می‌تواند نیاز آن را برطرف نماید. مصرف همیشگی ماهی حلوا اصلی باعث رشد مغز کودک، جلوگیری از سکته مغزی، کاهش بیماری های قلبی، کاهش میزان کلسترول، تقویت سیستم ایمنی بدن و بسیار بسیار خواص حیاتی و مهم دیگر که در آن نهفته است، می‌گردد.

 

در آخز باز هم این نکته را یادآوری می‌کنیم که در تهیه و خرید ماهی حلوا، از مراکز معتبر که ماهی تازه و با کیفیت تحویل شما بدهند، اقدام نمایید.

 

برخی از منابع صید ماهی در دریای جنوب دارای سطح جیوه بالایی بوده که ماهی های آن ناحیه نباید صید و فروش شوند که متأسفانه برخی از سودجویان اقدام به این کار می‌نمایند.

 

 

ماهی حلوا سفید اصلی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما