Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت میگو پاک شده بوشهر SHRIMP CENTER - شایلی فیش

قیمت میگو پاک شده بوشهر SHRIMP CENTER

 قیمت میگو پاک شده بوشهر در SHRIMP CENTER

قیمت میگو پاک شده بوشهر در SHRIMP CENTER که مرکز اصلی میگوهای پرورشی و دریایی است و هر روز میگو به صورت تازه و با کیفیت عالی صید و به صورت میگو پاک شده و یا میگو سالم آماده عرضه به بازارهای شهرهای مختلف به صورت عمده می شود.
میگو پاک شده جنوب الخصوص میگو پاک شده بوشهر به جرأت میتوان گفت حزو بهترین و خوش طعم ترین نوع میگو هستند. از آنجا که میگو پاک شده و میگو سالم به لحاظ ارزش غذایی تفاوت ندارند و همجنین میگو پاک شده پس رسیدن به دست مصرف کننده در سرعت طبخ غذا کمک می نماید لذا مصرف کنندگان تمایل به خرید میکو پاک شده بوشهر دارند.
میگو پاک شده بوشهر

تفاوت خرید میگو پاک شده و میگو سالم

تفاوت خرید میگو پاک شده و میگو سالم همواره سوال اصلی مصرف کنندگان بوده است و اکثر خریداران از خرید میگو پاک شده امتناع میکنند و حاضر به قبول دردسر پاک کردن میگو با پوست و سالم می شوند، این در حالی است که ارزش غذایی میگو در صورتی که  پس از برداشتن پوست و پاک کردن آن به صورت مناسب بسته بندی و در دمای مناسب نگهداری شود، هیچ تفاوتی ندارد. البته ذکر این نکته قابل تأمل است که میگو پاک شده وزنش بسیار کمتر است لذا قیمت تمام شده آن نیز بیشتر می گردد.

معمولاً خرید میگو پاک شده از مراگز نولید و عرضه بدون واسطه آن در بازار به صورت عمده بسیار با صرفه می باشد. میگو پاک شده در تمامی حهان مصرف میگو به صورت میگو پاک شده در حال گسترش است و دلیل آن  پرزحمت بودن و نداشتن وقت کافی برای پاک کردن میگو است لذا در حال حاضر متقاضی میگو پاک شده تازه روز به روز در جال افزایش است. در آخر متذکر میشویم خرید و تهیه میگو پاک شده را فقط و فقط از مراکز معتبر که میگو تازه را پس از صید و براساس نیاز مشتری پاک کرده اند خرید نمایید.

تفاوت خرید میگو پاک شده و میگو سالم

قیمت میگو منجمد در بازار جنوب

قیمت میگو منجمد در بازار جنوب

قیمت میگو منجمد در بازار جنوب الخصوص شهرهای بوشهر، آبادان، هندیحان و چابهار همواره از قیمت میگو در سایر بازار کمتر و همچنین با کیفیت بهتری به دست مشتری می رسد. دلیل اصلی آن این است که مرکز تولید و پرورش میگو شهرهای جنوبی است.

میگو پس از برداشت و صید از آب دریا براساس سایز دسته بندی می شود که از سایز ۳۰-۲۰ تا سایزهای ۱۲۰ جداسازی می شوند که این سایزها براساس تعداد آن در هر کیلو است، سپس براساس خرید و سفارش مشتری میگو تازه برای مشتری ارسال می گردد و با توجه به حجم بالای میگو پس از صید، بخش از آن به صورت منجمد و به صورت شمش میگو و یا در حعبه های مخصوص بسته بندی می گردد. لذا براساس سفارش مشتری و با گذشت زمان میگو ها در بازار عرضه می شوند.

همانطور که قبلا گفته شد قیمت میگوهای منجمد در جنوب ایران همواره نسبت به بخش های دیگر کمتر است ولی در برخی موارد در سایر شهرها میگو منحمد با قیمت کم عرضه میشود که خریدارن می بایست در این خصوص احتیاط لازم مبنی بر تازه و سالم بودن میگو داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما