Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 17 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت میگو عمده در بازار بوشهر و بندرعباس در مرکز اصلی پخش و فروش در جنوب ایران - شایلی فیش

قیمت میگو عمده در بازار بوشهر و بندرعباس در مرکز اصلی پخش و فروش در جنوب ایران

قیمت میگو عمده در بازار بوشهر و بندرعباس

قیمت میگو عمده در بازار بوشهر و بندرعباس در قصول صید ماهی به صورت تازه همیشه عرضه می شود. میگو از دریا به صورت دسنه بندی شده و در وزن های تفکیک شده در بازار خرید و فروش می شود.

خرید میگو تازه از مراکز معتبر و با سابقه که به صورت تخصصی میگو را براساس نوع و گونه آن و همچنین براساس سایز جدا می نمایند می بایست تهیه نمود. شرکت شایلی فیش همواره در این زمینه تمام تلاش خود را نموده است و افتخار ما به این است که خریداران همیشه پس از اولین خرید تا سالیان طولانی در کنار ما هستند.

قیمت میگو عمده

خرید و فروش میگو در بازار تهران

قیمت میگو عمده

خرید و فروش میگو در بازار تهران به صورت تازه از نمایندگی های رسمی که میگو همان روز را از بنادر بوشهر، بندرعباس، دیلم، گناوه چابهار هرمزگان به تهران ارسال می نمایند و با همان کیفیت با قیمت میگو عمده و یا خرده فروشی عرضه می نمایند.

میگو ها معمولاً در سایزهای بزرگ ۱۰ یا ۲۰ تا سایز ۱۲۰ می توان در بازار تهران خرید نمود ولی خیلی مهم است که برخی موارد کاملاً بررسی شود تا میگو تهیه شده دارای مشکلات و آسیبهای بدنی نگردد.

میگو باید دارای بوی زننده و فاسد نباشد. رنگ میگو براساس نوع و گونه آن باید بررسی شود. میگوهای دریایی خیلی مهم است که از کجا صید شده اند زیرا برخی از نقاط دریا دارای جیوه است که بسیار مضرر است. یکی از با کیفیت ترین و بهترین گونه میگو که خیلی پرطرفدار است و مشتری اصلی آنها کشورهای عربی هستند میگو گناوه و دیلم است.

قیمت میگو پرورشی بوشهر

قیمت میگو پرورشی بوشهر

قیمت میگو پرورشی بوشهر در مرکز پرورش آن به صورت عمده و خرده فروشی در فصل اصلی برداشت آن بسیار به صرفه اقتصادی برای بازرگانان و غرفه داران عمده میگو است و قیمت میگو عمده از خرده فروشی آن برای خانواده بسیار مناسب است.

همواره میگو پرورشی در یک فصل مشخص صید می شود و در برای بقیه فصل به صورت بسته بندی شده و یا شمش منجمد می شود. پیشنهاد شرکت ما به خرید میگو پرورشی در فصل صید و انجماد آن تا در بقیه فصل ها بتوان آن را در یازار عرضه نمود.

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما