Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت میگو خوش طعم سایز درشت مرکز صید و عرضه جنوب ایران - شایلی فیش

قیمت میگو خوش طعم سایز درشت مرکز صید و عرضه جنوب ایران

قیمت میگو خوش طعم سایز درشت

قیمت میگو خوش طعم سایز درشت جنوب که همه روزه صید و در بازار خرید و فروش آن که جنوب ایران و در شهرهای بندرعباس بوشهر هندیجان دیلم است، تعیین و با صرفه اقتصادی به مشتری تحویل می گردد. عرضه و خرید میگو سایز درشت روزانه براساس درخواست ها دست چین و به صورت چعبه ای تازه و یا شمش منجد ارسال می گردد.

امروزه بهترین روش در خرید میگو به صورت اینترنتی و آنلاین است و مشتری پس از بررسی قیمت میگو نسبت به سفارش در کمترین زمان اقدام می نماید.

قیمت میگو

 

مرکز صید و توزیع میگو پاک شده با سایز بندی ۱۰ تا ۱۲۰

قیمت میگو

مرکز صید و توزیع میگو پاک شده با سایز بندی ۱۰ تا ۱۲۰ در شهر بوشهر و بندرعباس آبادان دیلم بوشهر است.سایزبندی میگو ها همواره معیار مهمی در قیمت میگو و استفاده مشتری است.

سایزبندی ها متعارف میگو در بازار ۱۰ ۲۰ ۳۰ ۴۰ ۵۰ ۶۰ ۷۰ ۸۰ ۹۰ ۱۰۰ ۱۱۰ و ۱۲۰ هستند که پس از صید انها را دسته بندی می نمایند و تغیین کننده نرخ قیمت میگو و خرید و فروش آن است. سایز بزرگ میگو که همان شاه میگو است در بخش صادرات بازار خوبی دارد و سایزهای بسیار کوچک که به شکل میگو خشک یا چیس میگو در می ایند در آجیل فروشی ها عرضه می گردد.

سایزها ۴۰ تا ۸۰ بهترین میگو جهت مصرف خانگی هستند زیرا هم قیمت مناسب و هم اندازه آنها در طبخ قابل قبول هستند.میگو دریایی یا میگو پرورشی و در هر نوع نژادی مانند وانامی، سقید، ببری یا هندی دارای خاصیت های مشابه ای هستند ولی بدلیل خواسته مشتری و برخی سلیقه ها قیمت میگو ها متفاوت می شود. به عنوان نمونه میگو سفید پرورشی که در آبادان و بوشهر بیشتر پرورش داده می شود، کشورهای کویت و امارات بسیار علاقه مند به آن هستند و در تناژ بالا اقدام به خرید می نمایند.

خواص شگفت انگیز میگو پرورشی جنوب چیست

قیمت میگو

خواص شگفت انگیز میگو پرورشی جنوب چیست؟ اصلا آیا تفاوتی در خواص میگو دریایی با میگو پرورشی وجود دارد؟ چه کسانی از خوردن میگو پرورشی باید منع شوند؟

محل اصلی زیست میگو در کشور ایران دریا عمان و خلیح فارس است و گونه های مختلف میگو در آنجا وجود دارد به دلیل وجود مواد مغذی غذایی در آب دریا میگو امکان تغذیه و رشد مناسب را پیدا می کند و مواد املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن انسان از جمله ویتامین ب ۱۲، ویتامین D، سلنیوم، پروتئین، چربی غیر اشباع و آهن و نیاسین در گو شت آن بوجود می آید.

میگو پرورشی جنوب مستقیماً در آب دریا بزرگ می شود و از تمامی مواد مورد نیازی که یک میگو دریایی مو تواند استفاده نماید بهره مند است و علاوه بر آن موارد مکمل نیز به میگو داده می شود لذا به حرأت می توان گفت تفاوتی در خواض  موجود در گوشت میگو وحود ندارد. شاید در برخی موارد نیز مواد مضری مانند جیوه و برخی مواد مضر نفتی که متأسفانه در آب دریا موجود است و در گوشت میگو دریایی دیده شده است، ولی در میگو پرورشی بدلیل انتخاب محل مناسب زندگی و بدون مواد مضر، گوشت آن عاری از مواد یاد شده بدست می آید

میگو دریایی و پرورشی مطابق با اخرین استاندارهای سازمان غذا و دارو برای تمامی افراد توصیه شده است و منع خاصی ندارد مگر اینکه برخی افراد در اولین مرتبه در خوردن آن دجار تحرکاتی در بدن از قبیل تهوع با خارش شوند.

در آخر توصیه می شود میگو را از مراکز معتبر و به صورت تازه و با کیفیت تهیه نمایید و هیچ گاه فقط پایین و ارزان بودن قیمت میگو ملاک خرید نباشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما