Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور معمولی در مراکز تولید - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور معمولی در مراکز تولید

ماهی کپور معمولی که اغلب از دریای خزر صید می شود با قیمت های مناسب در مراکز تولید و پرورش آن عرضه می گردد. این نوع ماهی از اهمیت اقتصادی بالایی برخوردار است. طعم آن بسیار خوشمزه بوده و برای تهیه انواع غذا از آن استفاده می شود. افرادی که نیاز به دریافت پروتئین برای سلامت بدن خود هستند می توانند ماهی کپور را خریداری و مصرف کنند. قیمت ماهی کپور معمولی به روز می باشد. 

قیمت ماهی کپور معمولی در مراکز تولید

آشنایی با انواع ماهی کپور

آشنایی با انواع ماهی کپور در اینجا می خواهیم در مورد آشنایی با انواع ماهی کپور اطلاعاتی را در اختیارتان قرار دهیم. در واقع 4 نوع ماهی کپور را می توان از نظر پوستی که دارند شناخت که عبارتند از:

  • ماهی کپور آیینه ای
  • ماهی کپور فلس دار
  • ماهی کپور چرمی
  • ماهی کپور فلس دار یک ردیفی

البته نوع پرورشی این ماهی، به صورت رنگانگ می باشند که به آن ها کپور گلگون می گویند. 

در ایران گونه های مختلفی از ماهی کپور وجود دارد که می توان به سیم، کاراس، کپور معمولی، کپور علفخوار، سرگنده، کپورنقره ای، ماش ماهی، زرد پر و بارباس اشاره کرد. 

کپور فاقد کربوهیدرات بوده و حاوی مقادیر مناسبی پروتئین و چربی های مفید است. این نوع ماهی ها اغلب در آب های شیرین و نیمه شور پرورش می یابند. معمولا همه چیز خوار هستند. 

تامین کننده ماهی کپور معمولی

تامین کننده ماهی کپور معمولی تولید ماهی کپور معمولی در ایران بسیار زیاد است زیرا بخش قابل توجهی از پرورش آبزیان به این ماهی اختصاص دارد. تامین کننده ماهی کپور این محصول را برای فروش به سراسر کشور عرضه می کند. 

ماهی های کپور در هنگام توزیع به صورت یخ زده می باشند. برای اطلاع از قیمت به روز شما می توانید از طریق این سایت که یکی از تامین کنندگان بزرگ ماهی کپور معمولی است اقدام کنید. 

قبول سفارشات خرید ماهی کپور معمولی در حجم عمده نیز امکان پذیر است. برای این منظور کافی است با کارشناسان فروش در ارتباط باشید. 

ماهی کپور از آن دسته ماهی هایی است که به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارد طرفداران خاصی را به خود جلب کرده است. لذا خرید و فروش آن در سطح کشور ایران بالا بوده و تامین کننده ها طبق نیاز مشتریان بهترین ماهی های کپور معمولی را ارائه می کنند.

به منظور دسترسی بهتر شما مشتریان گرامی، این سایت آماده ارائه انواع خدمات در زمینه فروش و ارسال بهترین گونه از ماهی کپور به سراسر کشور است. 

کافی است مقدار مورد نیاز خود را از این ماهی را سفارش داده و قیمت آن را پرداخت نمایید. در صورت خرید عمده، تخفیف مناسبی به شما ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما