Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور علفخوار در ایران - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور علفخوار در ایران

ماهی کپور از بهترین و پر خاصیت ترین ماهی ها می باشد. این نوع ماهی به دلیل طعم و خواص ویژه خود طرف داران زیادی دارد و دارای فروش بسیار بالایی است. در این جا می خواهیم در مورد ماهی کپور علفخوار، شرایط پرورش، فروشنده، بازار فروش، قیمت روز و… مطالب کوتاهی را خدمت شما ارائه دهیم. 

قیمت ماهی کپور علفخوار در ایران

شرایط پرورش ماهی کپور علفخوار چیست؟

شرایط پرورش ماهی کپور علفخوار چیست؟ این نوع کپور بدنی دراز و کشیده دارد و بدن آن دارای فلس های درشت است. تغذیه کپور علفخوار از گیاهان عالی است. برای پرورش این ماهی شرایطی لازم است که به چند مورد از آن ها اشاره ای کوتاه می کنیم: 

کپور ماهی از آبزی های خون سرد است و دمای آب با دمای بدن آن تقریبا برابر است. زمانی که دمای آب افزایش پیدا می کند نیاز به اکسیژن نیز افزایش می یابد. دما باید در بین 25 تا 30 درجه تنظیم شود. 

5/6 تا 9 مناسب ترین ph بهترین پرورش ماهی کپور است. اگر ph بیشتر یا کم تر شود باعث آسیب زدن به قسمت های مختلف ماهی از جمله آبشش ها خواهد شد.  

اکسيژن محلول در آب جزو اساسی ترین و اصلی ترین عامل در پرورش ماهی کپور علفخوار است. اگر اکسیژن کم تر از یک میلی گرم در لیتر باشد معمولا کشنده خواهد بود. 

عدم آلودگی آب بسیار مهم است زیرا اگر آب گل آلود باشد موجب جلوگیری از نفوذ نور می شود و تولیدات بیولوژیک کند خواهد شد و به تدریج در کف استخر تجمع می کند و رسوبات کف افزایش پیدا خواهد کرد. 

از اساسی ترین موارد پرورش کپور علفخوار محل احداث است. محل احداث باید از باغ ها و کارخانه ها دور باشد تا آبی که برای کارخانه ها و باغ ها مورد استفاده قرار می گیرد به محیط پرورش کپور وارد نشود و آب پرورش آن را آلوده نکند. 

فروشنده ماهی کپور علفخوار

فروشنده ماهی کپور علفخوار ماهی کپور علفخوار به صورت های مختلفی به بازار عرضه می شود. فروش به چندین صورت انجام می گیرد که از جمله روش های فروش آن می توان فروش به صورت مستقیم را نام برد. خرید به صورت مستقیم دارای مزیت های زیادی است ‌که از جمله مزیت های زیاد آن می توان قیمت کم تر را ذکر کرد.

فروش این نوع ماهی امروزه به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است و در هر ساعتی از شبانه روز شما می توانید انواع ماهی کپور و کپور علفخوار را از طریق وب سایت ما خریداری کنید. همچنین می توان از طریق نمایندگی ها نیز برای خرید اقدام نمود. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد این نوع کپور و سایر کپورها دارید می توانید با کارشناسان ما مشورت نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما