Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور تازه به صورت عمده - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور تازه به صورت عمده

امروزه یکی از انواع ماهی های شناخته شده در ایران ماهی کپور تازه می باشد که دارای مشتریان خاص خود بوده و نیز علاوه بر زیبایی دارای کیفیت عالی و قیمت مناسب می باشد که دارای خواص زیاد بوده و در سلامتی و بهبود بدن بسیار مفید و مقوی می باشد.

قیمت ماهی کپور تازه بر اساس نوع ماهی و نیز کیفیت آن، ریز و درشت بودن ماهی و غیره متفاوت می باشد.

قیمت ماهی کپور تازه به صورت عمده

خواص ماهی کپور تازه چیست؟

خواص ماهی کپور تازه چیست؟ ماهی کپور تازه در نوع خود منحصر به فرد و نیز دارای ویژگی ها و خواص زیادی است که شامل: انواع ویتامین ها، پروتئین ها، چربی ها و املاح معدنی فراوان از قبیل: کلسیم، پتاسیم، فسفر، فیبر، آهن، منگنز، روی و غیره می باشد که هر کدام از این خواص در سلامت بدن انسان بسیار تاثیر گذار می باشند.
این محصول عمده دارای ارزش غذایی زیادی است که با توجه به خواص آن درمان کننده کاهش خطر بروز بیماری های قلبی عروقی، کاهش وزن، کاهش فشار خون بالا، تقویت حافظه و مغز، ضد التهاب، دستگاه گوارش، سیستم ایمنی بدن و دیگر موارد بوده که بسیار حائز اهمیت در سلامتی بدن می باشد.

بازار عرضه ماهی کپور تازه شمال

بازار عرضه ماهی کپور تازه شمال

ماهی کپور تازه یکی از انواع ماهی های دریای خزر و ماهی های مناطق شمالی ایران محسوب می شود به دلیل شرایط آب و هوایی و منطقه ای از رشد چشمگیری برخوردار بوده و در بازار از رونق فروش عمده زیاد برخوردار می باشد که عمده فروشی ماهی کپور در ایران و بازارهای جهانی گسترش یافته که با کیفیت خیلی عالی و نیز قیمت مناسب به روش مستقیم و نیز بدون واسطه انجام می گیرد.

این ماهی در نوع خود بسیار لذیذ و خوشمزه می باشد که در انواع و گونه های مختلفی وجود دارند که می توان به ماهی کپور علفخوار، نقره ای، سرگنده، و غیره اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود دارای مشتریان خاص و از اهمیت زیادی برخوردار می باشند.

بهترین و بزرگترین بازار فروش عمده ماهی کپور در شمال ایران می باشد که خرید این گونه از ماهی شمال را می توان از این بازارها با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده خریداری نمود که خرید ماهی کپور به روش عمده و مستقیم و نیز بدون واسطه ارزانتر است.

همچنین این نوع ماهی از استانداردهای روز دنیا برخوردار بوده که بسیار ارگانیک و بهداشتی است که می توان آن را به صورت فله ای در بسته بندی های متنوع کاملا طبیعی از فروشگاه های معتبر در سراسر کشور خریداری نمود که در سلامت فرد بسیار تاثیر گذار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما