Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی کپور آمور در سال 99 - شایلی فیش

قیمت ماهی کپور آمور در سال 99

قیمت ماهی کپور آمور در سال 99 سیر صعودی پیدا کرد، الیته بیشتر این مسئله بستگی به شرایط عمومی اقتصادی کشور هم دارد. ولی در کل، آبزیانی از این دست، بر اساس گونه، نوع ارائه، تازگی یا منجمد شده، سالم یا فیله ای دسته بندی شده و به همین ترتیب نیز نرخ های شان تعیین می گردد. روی هم رفته، ماهی آمور جنوب هم پرخاصیت است و نیز از بهای مناسبی برخوردار می باشد.

قیمت ماهی کپور آمور در سال 99

خواص ماهی کپور آمور برای سلامتی

خواص ماهی کپور آمور برای سلامتی گوشت ماهیان سرشار از ویتامین ها، املاح معدنی و پروتئین می باشد. برای همین همواره پزشکان توصیه می نمایند تا هفته ای دو بار استفاده شوند. اما بطور مشخص می دانید خواص ماهی کپور آمور برای سلامتی چیست؟ در ذیل به سودمندی این آبزی اشاره می کنیم:

  • امگا 3 موجود در گوشت ماهی کپور سبب می شود تا خطر بیماری های قلبی به شدت کاهش پیدا کند.
  • فشار خون با مصرف این آبزی کنترل می شود و دیگر نگرانی بابت سکته های مغزی و قلبی نخواهید داشت.
  • برای کسانی که ژر‌یم غذایی دریایی دارند، بسیار مفید است به کاهش وزن شا‌ن کمک می کند.
  • پژوهش های انجام شده نشان می دهد که خوردن ماهی کپور، باعث رشد سلول های مغزی می گردد. پس برای کودکان بسیار مفید است.
  • با مصرف دو بار در هفته از گوشت ماهی آمور، می توانید به رشد قد کودکان ‌تان کمک نمایید.
  • از آن برای جلوگیری از بیماری های سرطانی از جمله پستان، پروستات و روده استفاده می کنند.
  • کلسترول بد را کاهش داده و سبب می شود تا گرفتگی عروق پیش نیاید.

البته این ماهی فواید متعدد دیگری هم دارد که از آن جمله می شود به شفاف شدن پوست و رشد مو، همینطور بهبود عملکرد دستگاه گوارش اشاره کرد.

فروش عمده ماهی کپور آمور

فروش عمده ماهی کپور آمور می دانید فروش عمده ماهی کپور آمور چطور انجام می شود؟ اگر به خاطر داشته باشید در ابتدای این مطلب اشاره کردیم که به چه اشکالی محصول عرضه می گردد. بنابراین، خریداران می توانند به هر صورتی که خواسته باشند، محصول را سفارش دهند.

معمولاً خرید ماهی آمور عمده را فروشندگان مواد پروتئینی، صادرکنندگان و همینطور رستوران های بزرگ انجام می دهند. این کار خوبی هایی هم دارد که مثلاً باعث کاهش قیمت ها می شود و از طرف دیگر، نوع تازه و درجه یک را قادر هستند که تهیه کنند.

نکته دیگری که باید به آن پرداخت، فروش آنلاین است. عرضه به این شکل سبب شده تا دیگر نیازی به سفر جهت تهیه بهترین ماهی کپور نباشد. راحت همانگونه که کارهای روزانه را انجام می دهید، می شود با فروشنده تماس گرفته و درخواست خود را ارائه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما