Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ماهی سی باس - شایلی فیش

قیمت ماهی سی باس

قیمت ماهی سی باس

قیمت ماهی سی باس تازه و از بنادر بوشهر قشم چابهار و آبادان با اوزان مختلف با کیفیت عالی و از نوع بارموندی با کمترین نرخ فروش در حال عرضه است. قیمت خرید و فروش روزانه ماهی سی باس براساس حجم و تناژ و همچنین براساس وزن هر ماهی قیمت خرید و فروش ماهی سی باس برآورد می شود.

روزانه براساس تماس و سفارش های آنلاین و اینترنتی مشتری ها، ماهی ها بسته بندی می گردد و در صورت سفارش و خرید عمده قیمت ماهی سی باس بسیار کمتر خواهد شد.

قیمت ماهی سی باس

ماهی سی باس چیست؟

 

قیمت ماهی سی باس

ماهی سی باس چیست؟ و چرا در چند سال اخیر در ایران دارای طرفدار گشته است و همچنین از کحا و جگونه می توان ماهی با کیفیت سی باس تهیه نمود.

ماهی سی باس دو گونه اروپایی و آسیایی دارد که در ایران گونه آسیایی با نام علمی بارموندی وجود دارد این ماهی گوشت خوار است و در آبهای شور زندگی می کند و امکان پرورش آن در بنادر جنوبی ایران از قبیل قشم آبادان چابهار بوشهر وجود دارد، بدلیل سبک زندگی این ماهی و همچنین نوع غذایی که مصرف می نماید دارای  ارزش غذایی بالایی است به طوری که پزشکان قلب مصرف آن را بسیار تأکید می نمایند.

قیمت غذای ماهی سی باس نسبتآ بسیار بالا است ولی به دلیل حساسیت در غذای ماهی سی باس و در صورت تغذیه این ماهی با مواد غذایی استاندارد می توان ماهی سی باس قابل رقابت  با نمونه خارجی آن در سواحل بوشهر و آبادان و قشم و بندرعباس تولید کرد.

در حال حاضر شرکت شایلی فیش تولید، تکثیر  و پروش بچه ماهی سی باس، تولید غذای ماهی سی باس و عرضه ماهی سی باس بالغ را در برنامه کار خود هر ساله در حال انجام دارد.

قیمت روز ماهی سی باس

قیمت ماهی سی باس

قیمت روز ماهی سی باس براساس سایز ماهی و ظرفیت درخواستی در مزکز شایلی فیش به صورت آنلاین و حضوری در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

قیمت خرید و فروش ماهی سی باس با توجه به نوع سفارش متفاوت است. ماهی سی باس از اوزان ۲۰۰-۴۰۰-۶۰۰-۸۰۰-۱۰۰۰ گرم تا بالای ۲ کیلوگرم در بازارهای هدف شهرهای مانند تهران مشهد اصفهان عرضه می شود. ماهی سی باس همچنین به صورت تازه و منجمد نیز دارای بازارهای متفاوتی است.

ماهی منحمد فیله شده سی باس در فروشگاههای بزرگ داخلی و همچنین بازارهای صادراتی بازار بسیار پررونقی دارد. در مجموع قیمت خرید و فروش ماهی سی باس به چندین پارامتر بستگی دارد ولی یادمان باشد برخی از افراد سودجو ماهی سی باس را با قیمت ارزان عرضه می نمایند که قطعاً در نوع غذای این ماهی می بایست شک نمود که یقیناً هموظنانی که درای بیماری قلبی می باشند باید در مصرف این نوع ماهی ها دقت کامل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما