Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت فروش ماهی کپور علفخوار - شایلی فیش

قیمت فروش ماهی کپور علفخوار

اگر قصد خرید انواع ماهی کپور علفخوار همچنین ماهی کپور پرورشی را دارید و می خواهید این محصولات را به صورت عمده تهیه نمایید حتما باید آنها را از مجموعه های عرضه کننده محصولات دریایی معتبر و مجوز دارد که تولید کننده این محصولات دریایی هستند خریداری کنید تا بتوانید آنها را به صورت مستقیم و با قیمت های مناسب خریداری نمایید.

قیمت فروش ماهی کپور علفخوار

تفاوت کپور علفخوار با انواع ماهی کپور

تفاوت کپور علفخوار با انواع ماهی کپور در این بخش می خواهیم شما را با تفاوت کپور علفخوار با انواع ماهی‌های کپور دیگر آشنا نماییم که ممکن است برای شما خوانندگان این مطلب بسیار جالب باشد.

باید در ابتدا بگویم که نام دیگر کپورهای علفخوار آمور می باشد که در بازار به این نام نیز معروف و مشهور هستند و به فروش می رسند.

ظاهر ماهی‌ های کپور علفخوار به صورت کشیده و دراز می باشد اما باله های ماهی کوتاه است که باید ذکر نماییم این باله ها بسیار قوی نیز هستند و باعث عملکرد بهتر در هنگام شنای این ماهی ها می گردند.

پشت این ماهی ها به رنگ خاکستری متمایل به تیره و کناره های آن رنگ زرد می باشد که باعث تمایز آن از سایر ماه‌ی های کپور دیگر می گردد همچنین فلس های بدن این ماهی ها از نوع درشت و هستند.

ماهی کپور علفخوار همانطور که از نامشان پیداست از علوفه های موجود در دریا و گیاهان آبزی تغذیه می نمایند که این روش تغذیه در آنها بسیار مخصوص می باشد.

وزن این ماهی ها در شرایط عادی به چیزی حدود ۴ کیلوگرم می‌رسد که یک وزن ایده آل و مناسب برای این ماهی ها می باشد.

مشخصاتی که ذکر شد از مشخصات اصلی و بارز ماهی‌های کپور علفخوار می‌باشد که باید ذکر نماییم هر گونه از ماهی کپور دارای مشخصات ظاهری و فیزیکی مخصوص به خود است که نوع تغذیه آنها نیز با هم فرق دارد و این ماهی ها با این مشخصات مخصوص به خود هستند که قابل شناسایی می باشند.

عرضه کننده ماهی کپور علفخوار

عرضه کننده ماهی کپور علفخوار فروش ماهی کپور در مجموعه ما که عرضه کننده انواع ماهی کپور علفخوار و هم چنین سایر گونه های ماهی کپور می باشد بسیار بالا بوده و این ماهی جزو ماهی های پرفروش و محبوب مجموعه محسوب می گردند که به طور سالیانه خریداران بسیار زیادی از داخل و خارج از کشور ران دارا می باشد.

جهت خرید عمده ماهی کپور علفخوار می‌توانید به صورت اینترنتی و یا تلفنی و با تماس با کارشناسان فروش مجموعه ما اقدام به سفارش آنها نمایید تا با کیفیت ترین ماهی های موجود در این مجموعه را به راحتی خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما