Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت عمده ماهی سی باس جنوب - شایلی فیش

قیمت عمده ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس جنوب از انواع ماهی های پرورشی می باشد که به علت خواصی که دارد مورد توجه و استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. قیمت ماهی سی باس جنوب ثابت نیست و تحت تاثیر عوامل و نوساناتی متغیر می باشد که با بررسی این عوامل نوسانات می توان قیمت تقریبی این محصول را مشخص کرد اما به طور کلی برای اطلاع از نرخ این ماهی می توان با واسطه گران، بازار های ماهی، نمایندگی ها، پرورش دهندگان تماس حاصل کرده و از قیمت به روز آن مطلع شد.

قیمت عمده ماهی سی باس جنوب

دستور پخت ماهی سی باس جنوب

دستور پخت ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس نوعی ماهی پرورشی می باشد که در جنوب ایران پرورش داده می شود، از جمله ماهی های پر طرفدار می باشد که به دلیل خواص بالایی که دارد طرفداران بیشماری را به خود اختصاص داده است و مورد استقبال بسیاری از افراد می باشد.
منشا پرورش این ماهی به جنوب آسیای شرقی بر می گیرد ولی در ایران در شهر های جنوبی مثل خوزستان و بوشهر در سطح وسیعی پرورش داده می شود این ماهی گوشت خوار می باشد و از رشد سریع و بالایی برخوردار است، این ماهی به سرعت تخم گذاری می کند و هر ماه این کار را انجام می دهد، این ماهی با نام خالدار نیز بین مردم شناخته شده است.
دستور پخت این ماهی به روش های مختلفی می باشد و بستگی به این مساله دارد که می خواهیم آن را آب پز بخوریم یا به صورت سرخ شده، اما به طور کلی پس از خریداری آن از مراکز معتبر و پاک کردن و شستشوی آن می توان با مواد مختلفی مثل پیاز رنده شده و یا آب لیمو و زعفران مزه دار کنیم و سپس آن را با نمک، فلفل، زرد چوبه، سیر و سایر ادویه ها آغشته کنیم و پس از مزه دار کردن آن می توان از سبزی های خوشمزه و معطر و سیر و سایر مواد مطابق با ذائقه افراد شکم آن را پر کنیم و سپس درون فر قرار دهیم و یا به کمک روغن سرخ کنیم.
این ماهی خوشمزه دارای گوشت خوشمزه و عالی می باشد و گوشت آن سفید می باشد، ارزش غذایی آن بالا می باشد و سرشار از املاح و مواد معدنی ارزشمندی مانند انواع ویتامین، پروتئین، کلسیم، پتاسیم، منیزیم، آهن، آنتی اکسیدان و…می باشد که برای سلامتی و درمان بسیاری از امراض بدن مفید می باشد.

فروشنده انواع ماهی سی باس جنوب

فروشنده انواع ماهی سی باس جنوب فروشنده ماهی سی باس این محصول بی نظیر را به روش های مختلفی به متقاضیان آن به صورت عمده و خرده می فروشد، یکی از روش های فروش آن ها به صورت آن لاین می باشد به این صورت که انواع این ماهی در بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در وب سایت ها به نمایش گذاشته می شود تا مشتریان داخلی و خارجی با مراجعه به وب سایت ها پس از ثبت سفارشات خرید خود را انجام و لذت یک خرید مطمئن را تجربه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما