Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 21 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز ماهی کپور سفید پرورشی - شایلی فیش

قیمت روز ماهی کپور سفید پرورشی

ماهی کپور به دلیل گوشت بسیار با کیفیت و خوش طعم طرفداران بسیار زیادی دارد و یکی از پرفروش ترین ماهی های پرورشی و طبیعی می باشد، این  ماهی دارای گونه های بسیار متفاوتی می باشد و همچنین و از دریای خزر صید می شود.
 برای استعلام قیمت روز ماهی کپور سفید پرورشی می توانید به نمایندگی ها و مراکز فروش مراجعه نمایید و ماهی با کیفیت و تازه را با قیمتی استثنایی و مقرون به صرفه خریداری کنید.

قیمت روز ماهی کپور سفید پرورشی

معرفی خصوصیات ماهی کپور سفید

معرفی خصوصیات ماهی کپور سفید ماهی کپور دارای انواع بسیار مختلفی می باشد که هر یک از آن‌ها خصوصیات و ویژگی‌های خاص خود را دارند که به بررسی مختصر انواع ماهی کپور و خصوصیات آن می پردازیم:

ماهی کپور نقره ای: 
این ماهی جزو ماهی های آزاد پرورشی می‌باشد که از پلانکتون های گیاهی تغذیه می کند که سیبری و چین و در واقع در رودخانه آمور محل زندگی اصلی آن می باشد و از مهمترین خصوصیات می توان به رشد بسیار سریع و زندگی گله ای آن ها اشاره کرد.
 همچنین این ماهی ها امکان تکثیر مصنوعی را نیز دارند و گوشت آنها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
نوع نر این ماهی در سن دو سالگی و ماده آن در سه سالگی بالغ می شود همچنین در فصل تخم ریزی به صورت دسته جمعی در آب‌های رودخانه ای تخم ریزی می کند.

کپور سر گنده:

این ماهی نیز ابتدا از پلانکتون های میکروسکوپی و پس از آن از پلانکتون های گیاهی درشت تغذیه ای می کند.
 محل زندگی اصلی آن رودخانه آمور می باشد و به صورت گله ای زندگی می‌کند و مانند نوع نقره ای امکان تکثیر مصنوعی دارد.
 نوع نر این ماهی در ۳ تا ۴ سالگی و ماده در ۴ تا ۵ سالگی به بلوغ کامل می رسند و در فصل تخم ریزی در آب‌های خانه‌ای به صورت دسته جمعی تخم ریزی می کنند.

ماهی آمور یا سفید پرورشی:

این نوع از ماهی کپور ابتدا از پلانکتون های جانوری و بعد از آن از گیاهی و جلبک ها و پس از به بلوغ رسیدن از گیاهان آلی تغذیه می کند.
محل زندگی اصلی این نوع نیز رودخانه آور می‌باشد و گوشت آن بسیار با کیفیت می باشد و رشد آنها بسیار سریع است و همچنین موجب علوفه زدایی از استخرهای پرورشی و رودخانه ها می شوند به همین دلیل به صورت بیولوژیکی در سراسر جهان منتشر شده است.
 نوع نر این ماهی در سن ۲ تا ۳ سالگی و ماده آن در سن ۳ تا ۴ سالگی به بلوغ کامل می رسد. 

خرید بهترین ماهی کپور سفید ارزان

خرید بهترین ماهی کپور سفید ارزان برای خرید ماهی کپور پرورشی با بهترین کیفیت و قیمتی بسیار ارزان می توانید به مراکز فروش و یا نمایندگی های ما در سراسر کشور مراجعه نمایید.
همچنین اگر از علاقه مندان به خرید اینترنتی هستید می توانید به وب سایت اینترنتی ما مراجعه نمایید و انواع ماهی کپور با یکدیگر مقایسه کنید و با توجه به ذائقه خود محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما