Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 13 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت روز ماهی سی باس منجمد - شایلی فیش

قیمت روز ماهی سی باس منجمد

ماهی سی باس منجمد از محصولات با کیفیت است که ارزش غذایی خوبی داشته و مزایای زیادی به همراه دارد؛ به همین دلیل در میان ماهی ها، محصولی شناخته شده و محبوب می باشد که بازار فروش شلوغی دارد. قیمت روز ماهی سی باس منجمد بسیار مناسب و دارای ارقامی ارزان می باشد؛ به همین دلیل خرید آن هم به لحاظ کیفیت خوب و هم به لحاظ اقتصادی ارزان و مقرون به صرفه می باشد.

 

ویژگی مهم ماهی سی باس منجمد

ویژگی مهم ماهی سی باس منجمد ماهی های منجمد گونه هایی از ماهی ها هستند که ماندگاری بیشتری دارند و از انواع مختلفی از ماهی ها تهیه می شوند که برای ماهی های تقریبا بزرگ و گوشتی به صورت برش خورده تولید می شوند که در میان آنها می توان به ماهی های سی باس و منجمد شده اشاره کرد.

از مهمترین ویژگی های ماهی سی باس این است که به خوبی منجمد شده اند؛ از این رو دارای رنگی طبیعی بوده و به از آن گذشته دارای بوی مطبوعی می باشد؛ به همین دلیل قابلیت تبدیل به هر نوع خوراک ماهی را نیز دارا می باشند.

این ماهی ها در دو صورت کیلویی و بسته بندی و نیز به دو صورت سالم و برش خورده بسته منجمد می شوند؛ از این رو خریدار می تواند بر اساس نیاز خود اقدام به خرید آنها کند.

مرکز خرید ماهی سی باس منجمد

مرکز خرید ماهی سی باس منجمد

ماهی ها به عنوان پر استفاده ترین آبزیان در دو نوع تازه و منجمد راهی بازارها می شوند که ماهی های منجمد به دلیل آنکه مدت ماندگاری بیشتری دارند در مقادیر بالا در بازار های مختلف عرضه می شوند و امکان استفاده از ماهی های مختلف را در نقاط گوناگون کشور نیز می دهد.

در مرکز خرید ماهی سی باس منجمد همواره بهترین محصولات عرضه می شوند که از کیفیت لازم برخوردار می باشند و از این رو به عنوان محصولاتی برتر از آنها یاد می شود و همیشه رضایت خریدار را به همراه داشته اند، این ماهی ها به صورت کاملا بهداشتی منجمد شده اند؛ بنابراین بالاترین رده کیفی را دارا می باشند.

این محصول را می توانید برای تهیه هر گونه خوراک ماهی استفاده کنید و در مقابل آنها را با قیمت هایی بسیار مناسب تر و ارزان تر از ماهی های دیگر خریداری کنید که خریداران در اقصی نقاط کشور برای تهیه بهترین ماهی سی باس منجمد می توانند به صورت غیر حضوری و از طریق سایت فروش ما اقدام کنند و مقدار ماهی مورد نیاز خود را به ثبت رسانده و در کوتاهترین مدت و به صورت تضمینی تحویل بگیرند که همواره ارزان ترین قیمت های فروش نیز برای آنها در نظر گرفته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما