Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 19 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید ماهی گرمابی کپور - شایلی فیش

قیمت خرید ماهی گرمابی کپور

ماهی گرمابی کپور در دو نمونه کپور طلایی و کپور نقره ای در بازار خرید با قیمت های مناسب معرفی می گردد. ماهی کپور یکی از ماهیان گرمابی دریای خزر محسوب می‌شود که دارای تغذیه نرمال در دمای بین ۱۸ تا ۲۵ درجه سانتیگراد می باشد.  ماهی کپور دارای ویژگی های خاصی است و از شکل ظاهری متفاوتی برخوردار است. 

قیمت خرید ماهی گرمابی کپور

آشنایی با مشخصه های ماهی کپور

آشنایی با مشخصه های ماهی کپور ماهی کپور یکی از انواع و اقسام ماهی صید شده و پرورشی در ایران است که در بازار با مناسب ترین قیمت  مورد دادوستد قرار می‌گیرد.

ماهی کپور  بسیار خوشمزه است و در کل جهان طرفداران بسیار زیادی دارد.  این محصول دارای مشخصات ظاهری متفاوت است و معمولاً در دو نمونه ی کپور طلایی و ماهی کپور نقره ‌ای به بازار ارائه می ‌شود.  دهان این ماهی به صورت کشویی ساده بین ۱۵۰ تا ۳۸ سانتیمتر طول دارد و ماهی کپور همه چیز خوار است و از موجودات ریز بستر آب تغذیه خود را می گیرد.

شکل ظاهری این نوع ماهی از دیگر ماهی ها متمایز است.  از مهمترین مشخصات این ماهی می توان به فلس های درشت آن اشاره کرد که به صورت دوکی شکل و پهن دیده می‌شود.

ماهی کپور دارای انواع مختلفی است که می ‌توان در این زمینه به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • کپور چرمی
  • کپور فلس یک ردیفی
  • کپور فلس دار
  •  کپور آینه دار 

از دیگر مشخصات ماهی کپور می ‌توان به درجه دمای این ماهی اشاره کرد که بین 18 تا 25 درجه سانتیگراد می باشد. در راستای این موضوع پرورش ماهی کپور در مناطق سرد توجیه نمی‌شود.  اما این ماهی در مناطق گرمسیری که دمای آب گرم است به صورت متراکم پرورش می یاید.

 متراکم بودن پرورش ماهی کپور یکی از مهمترین مشخصه های مثبت این محصول است که توجه زیادی در زمینه پرورش آن می‌شود.  از دیگر مشخصه های ظاهری ماهی کپور می‌توان به باله پشتی آنها اشاره کرد که دارای تعداد فلس ها با خط جانبی بین ۳۰ تا ۳۲ عدد می باشد.

فروش ویژه ماهی گرمابی کپور

فروش ویژه ماهی گرمابی کپور ماهی کپور گرمابی به عنوان پرفروش ‌ترین ماهی در بازار خرید به مشتریان معرفی می گردد.  خرید ماهی کپور به صورت ویژه از طریق سایت ‌های اینترنتی صورت می‌پذیرد که مشتریان می‌توانند در این بستر، این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه سفارش داده و از مزیت ‌های سفارش اینترنتی نهایت بهره را ببرد.

همانطور که در مرحله قبل تر اشاره کردیم ماهی گرمابی کپور  از نظر نژاد و گونه دارای تنوع بسیار زیادی است و از مهم ترین و پرفروش ترین انواع ماهی در بازار است که در اندازه های مختلف نیز ارائه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما