Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 12 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید ماهی کپور تازه شمال - شایلی فیش

قیمت خرید ماهی کپور تازه شمال

قیمت خرید ماهی کپور تازه شمال با توجه به اندازه و وزن این محصول تعیین می گردد. فروشندگان این مرکز با عرضه ماهی کپور تازه با قیمت مناسب توانسته اند مشتریان بسیاری برای خرید این خوراکی جذب نمایند.

قیمت خرید ماهی کپور تازه شمال

آشنایی با ماهی کپور

آشنایی با ماهی کپور این ماهی از ماهیان گروه گرمابی هستند که تولید مثل آن ها در آب های گرم صورت می‌ گیرد. معمولاً نوع پرورشی آنها شامل کپور معمولی، کپور آمور، کپور نقره ای و کپور سرگنده هستند. ماهیان کپور به دلیل داشتن ارزش غذایی بالا در سراسر دنیا پرورش داده می شوند. از لحاظ شکل ظاهری باید عنوان نمود که رنگ پولک این ماهی ها در دو طرف بدن به رنگ زرد طلایی می باشد. این ماهی ها معمولاً فاقد معده می باشند و همه چیز خوار هستند و غذای آن ها معمولا از کف استخر ها می باشد. طول بدن این ماهی در هنگام بالغ شدن در حدود ۱۵۰ سانتیمتر می شود.

این نوع ماهی به دلیل همه چیز خوار بودن و همچنین پرورش آسان آن بیشتر مورد استقبال پرورش‌دهندگان این محصولات قرار گرفته است. گوشت این ماهیان بسیار با کیفیت بوده و پرورش آن بسیار پر سود و کم تلفات است. در واقع بهتر است عنوان گردد که از لحاظ مقاومت ماهی کپور یکی از مقاوم‌ترین نوع ماهیان می باشد.

به دلیل این که این ماهی خیلی سریع رشد نموده و امکان تکثیر مصنوعی و تغذیه و نگهداری آن به صورت متراکم زیاد وجود دارد، میزان پرورش آن در کشور نیز به طور چشمگیری افزایش یافته است. از این ماهی معمولا برای تهیه تن ماهی نیز استفاده می‌ شود.

این ماهی از گوشت بسیار لذیذی برخوردار می‌ باشد و در بازارهای داخلی کشور فروش بالایی دارد. به دلیل تولید انبوه این ماهی در کشور سالانه حجم بالایی از آن به کشورهای دیگر نیز صادر شده و موجب سودآوری بالایی برای کشور ما نیز می شوند.

فروش ماهی کپور تازه به صورت عمده

فروش ماهی کپور تازه به صورت عمده  فروش ماهی تازه شمال به صورت عمده توسط این مرکز فروش موجب شده است که اکثر فروشندگان انواع آبزیان از سراسر کشور به این مرکز مراجعه نموده و این محصولات را به صورت کلی و با قیمت مناسب خریداری می کنند.

این ماهی ها توسط این مرکز هم به صورت پاک شده بسته‌بندی و هم به صورت سالم به فروش می‌ رسند. قیمت این محصول در این فروشگاه به دلیل خرید مستقیم از فروشندگان بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه ها می باشد.

همچنین این مرکز با نگهداری ماهی ها به روش اصولی همیشه ماهی های تازه و درجه یک را به مشتریان عرضه می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما