Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت خرید ماهی سی باس جنوب - شایلی فیش

قیمت خرید ماهی سی باس جنوب

یکی از انواع ماهیان جدید جنوب ایران که به تازگی در سفره غذایی ایرانیان مورد استفاده قرار می گیرد ماهی سی باس است. این ماهی بدون تیغ بوده و گوشت بسیار لذیذی دارد. این ماهی می تواند به شکل پرورشی بوده و یا مستقیماً از دریا صید شود. میزان رشد این ماهی بسیار سریع است و تحت هر گونه شرایط دمایی نیز به خوبی رشد می ‌کند. قیمت خرید ماهی سی باس جنوب با وجود  ارزش غذایی بسیار بالای آن نسبتاً پایین است و خریداران عمده ماهی می توانند جهت اطلاع از قیمت این ماهی با فروشنده آن ارتباط برقرار کنند.

 

خواص فوق العاده ماهی سی باس جنوب

خواص فوق العاده ماهی سی باس جنوب

ماهی سی باس که به تیلاپیلا نیز معروف است از سرعت رشد مناسبی برخوردار است و به همین جهت مورد توجه پرورش دهندگان انواع ماهی قرار گرفته است و پرورش آن نیز در حال رایج شدن است. نوع پرورشی این ماهی نسبت به ماهی پرورش صید شده از دریاهای جنوب از ارزش غذایی کمتری برخوردار است و حاوی مقادیر کمتری اسیدهای چرب مفید است.

سی باس به دست آمده از دریاهای جنوب دارای میزان کالری بسیار کمی است و به همین جهت مصرف آن برای افرادی که به چربی خون بالا مبتلا هستند اصلا مضر نمی باشد. این ماهی همچنین دارای پروتئین نسبتا کمی نسبت به بسیاری از ماهیان دیگر است و از نظر پروتئین نیز چندان غنی نمی باشد.

از خواص فوق العاده این محصول می توان به غنی بودن آن از مواد معدنی اشاره کرد. این ماهی سرشار کلسیم ، فسفر، آهن و پتاسیم است و از این نظر نسبت به بسیاری از ماهیان دیگر بسیار غنی است و می توان با گنجاندن این ماهی در رژیم غذایی بخش قابل توجهی از نیاز به این عناصر را تامین نمود.

همچنین انواع ماهی سی باس دارای مقادیر زیادی از ویتامین های گروه B از جمله B1، B2 و B3 هستند که برای سلامتی بدن مفید می باشند.

فروش ویژه ماهی سی باس جنوب

فروش ویژه ماهی سی باس جنوب

 

فروش ماهی سی باس جنوب به صورت ویژه توسط عرضه کننده این محصول به بازار انجام می گیرد و خریداران می توانند این محصول را با قیمت ارزان در خریدهای عمده به دست آورند. فروشنده این ماهی برای معرفی بیشتر محصول خود به خریداران عمده از وب سایت فروشگاهی خود استفاده نموده و مشخصات کامل این ماهی با قیمت روز آن را در معرض دید مراجعه ‌کنندگان قرار داده است.

خریداران عمده ماهی سی باس می توانند در مراجعه به این وب سایت همه اطلاعات مورد نیاز در مورد مشخصات و کیفیت این ماهی را به دست آورده و به صورت آنلاین سفارش خود را اعلام کنند تا توسط فروشنده و در جعبه های مناسب با ماشین های ویژه حمل ماهی برای آنها به هر نقطه ایران ارسال گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما