Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 25 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت جدید میگو ریز پرورشی عمده - شایلی فیش

قیمت جدید میگو ریز پرورشی عمده

میگو ریز پرورشی یکی از انواع مواد غذایی پر خاصیت در تهیه انواع خوراک دریایی خوش طعم است که اطلاع از قیمت جدید آن برای خریداران عمده بسیار مهم است. برای خرید میگو پرورشی با قیمت عمده مناسب مهمترین روشی که این روزها بسیار کاربردی و کم هزینه است، خرید آنلاین این محصول می باشد که برای این امر می توانید با کارشناس فروش در تماس باشید‌.

قیمت جدید میگو ریز پرورشی عمده

انواع سایز میگو پرورشی

انواع سایز میگو پرورشی انواع میگو پرورشی که در بازار های مختلف به صورت عمده و خرده عرضه می شوند با اصطلاحات ویژه ای در صنایع شیلات بر اساس اندازه و سایز که دارند دسته بندی می شوند.

مصرف میگو در کشور های مختلف رواج دارد و بر همین اساس از مقیاس های متفاوتی در شمارش و سایز بندی این موجودات ریز دریایی استفاده می شود.

این نوع سایز بندی ها برای بسته بندی های میگو جهت عرضه در بازار اهمیت دارد. بر اساس پوند یا کیلوگرم تعاریف مختلفی وجود دارد که ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

در هر دو مقیاس بسته بندی و دو عدد یا سایز بر روی بسته بندی درج می شود که یک عدد کوچک و بزرگ را شامل می شود و بیانگر این موضوع است که در بسته بندی ۱ کیلوگرمی این محصول میگو ها هم از سایز کوچک و هم از سایز بزرگ درج شده بر روی بسته بندی، درون آن نیز وجود دارد.

برای توضیح بیشتر اینکه اگر در بسته یک کیلوگرمی مثلا عدد ۴۰ درج شده باشد، بدین معنا است که ۴۰ عدد میگو وزن یک کیلوگرم را داشته اند و در نتیجه سایز میگو ها کوچک است. اگر عدد ۳۰ باشد، ۳۰ میگو وزن یک کیلو دارند و میگو درشت است.

در سایز بندی این محصول اصطلاحات دیگری نیز رایج است که عبارتند از:

  • U10
  • U12
  • U15
  • U21

U در اصطلاح همان under است، یعنی در بسته بندی مذکور زیر ۱۰، ۱۲، ۱۵ و ۲۱ عدد میگو با مجموع وزن ۱ کیلوگرمی وجود دارد. تعداد کمتر میگو در بسته بندی نشانگر سایز درشت تر میگو ها می باشد و هر چه سایز میگو بزرگتر باشد، قیمت آن بالاتر می رود.

عمده فروشی میگو ریز پرورشی

عمده فروشی میگو ریز پرورشی عمده فروشی میگو ریز پرورشی در بازار محصولات غذایی دریایی با قیمت های مختلف و به روش های مختلفی انجام می شود:

  1. خرید و فروش فله ای میگو تازه
  2. خرید و فروش میگو به صورت بسته بندی شده

در هر یک از این روش های تجاری، مهمترین موضوعی که تحت تاثیر نوع و روش عرضه محصول می باشد، قیمت معاملات است. در حجم خرید عمده به طور کلی قیمت ها نسبت به قیمت محصول در بازار مصرف بسیار مناسب تر است.

اما در عمده فروشی به صورت فله ای و بدون بسته بندی نیز تخفیف های زیادی در قیمت فروش اعمال می شود. هر چند که در بازار های صادراتی با هر دو روش معاملات انجام می شوند، اما روش مورد توصیه، تجارت محصولات بسته بندی است که هم حمل و نقل بهتری دارند و هم سالم تر می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما