Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 18 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت بهترین ماهی پرورشی گرمابی - شایلی فیش

قیمت بهترین ماهی پرورشی گرمابی

ماهی پرورشی گرمابی تازه در وزن های مختلف بسته به انواع گونه های ماهی متغیر می باشد. ماهیان گرمابی در آب و هوای نیمه گرم و گرم پرورش می یابند. که برخلاف ماهیان سردآبی نیازمند پروتئین و غذای کمتری می باشند. بهترین دما برای پرورش ماهی گرمابی بین ۲۰ تا ۳۰ درجه سانتیگراد است. ماهیان گرمابی در استخرهای خاکی و بتنی پرورش داده می شوند.

قیمت بهترین ماهی پرورشی گرمابی

انواع ماهی گرمابی کدام اند؟

انواع ماهی گرمابی کدام اند؟ انواع ماهی  گرمابی شامل کپور علفخوار، کپور نقره ای، کپور سرگنده، کپور معمولی و.. هستند. 

 در بین همه ماهی های گرمابی کپور معمولی به عنوان گونه اصلی به شمار می رود. که فلس های بزرگ، پشتی کمانی و بدنی نسبتا فشرده دارد.غذای اصلی این نوع ماهی سبوس غلات و انواع کنسانتره ها هستند. تولید مثل این حیوان در آب گرم و در آخر بهار انجام می گیرد. زمانی که هوا نسبتاً گرم می شود شروع به تخم ریزی می کنند. بدن این نوع ماهی پر از گوشت، کم بو و چرب است.  زیستگاه این موجودات استخرهای خاکی هستند، که آب مورد نیاز این استخرها از رودخانه‌ها و چاه و… به دست می‌آید.

تقریبا می‌توان گفت ماهیان کپور از بیشترین و مهمترین ماهیان موجود در آب شیرین هستند. غذای اصلی ماهیان گرمابی یونجه و دیگر علفهای هرز می باشد.

 چند روش برای شناخت ماهی تازه که باید هنگام خرید به آن توجه نمود.

–  بدن سفت و لیز دارند.

– دارای آبشش هایی کاملا قرمز هستند.

– بوی آب و گیاهان دریای می‌دهد.

– پولک های چسبیده به بدن دارند.

ماهی های چرب از پرخاصیت ترین ماهیان به دلیل اسیدهای چرب و اسیدهای امینه موجود در آن به حساب می آید.

فروش عمده ماهی پرورشی گرمابی

فروش عمده ماهی پرورشی گرمابی فروش ماهی پرورشی عمده و خرده به صورت گرم و یخ زده در میادین تره بار به قیمت مناسب قابل دسترسی می باشد. همچنین قیمت ماهی های گرمابی بسته به نوع ماهی و وزن آن متغیر است.

 ماهی ها از ارزشمندترین تغذیه برای انسان به علت داشتن ویتامین دی و امگا ۳ فراوان هستند. مصرف ماهی باعث افزایش طول عمر، نرمی پوست، درمان دیابت، تقویت مغز، کاهش آلزایمر، کاهش فشار خون، درمان بی خوابی، جلوگیری از حمله قلبی و پیشگیری از آسم می شود.

 لازم به ذکر است خوردن ماهی از افسردگی، بیماری صرع و تشنج جلوگیری می کند. ماهی به دلیل امگا ۳ فراوان باعث تقویت نور چشم، تقویت سیستم ایمنی بدن و کاهش کلسترول خون می شود.

علاوه بر مصرف ماهی که سالم ترین غذای روی کره زمین است، روغن ماهی هم از فواید مختلف برخوردار است. ماهی ها در صنعت دارویی، اقتصادی و غذایی نقش بسزایی دارند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما