Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 32 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت انواع سایز میگو بوشهر در تهران در مرکز بازار اصلی صید و عرضه میگو و ماهی جنوب - شایلی فیش

قیمت انواع سایز میگو بوشهر در تهران در مرکز بازار اصلی صید و عرضه میگو و ماهی جنوب

قیمت انواع سایز میگو بوشهر در تهران در مرکز بازار اصلی

قیمت انواع سایز میگو بوشهر در تهران در مرکز بازار اصلی آن توسط عاملین و نمایندگی های واقعی کاملاً دارای صرفه اقتصادی و هم قیمت با بازار جنوب است. میگو تازه بوشهر پس از دسته بندی و تقسیم از اندازه و وزن کوچک تا درشت به تهران و برخی از شهرهای دیگر ارسال و در آنجا براساس نیاز مشتریان به صورت عمده و یا مصرف خانگی بفروش می رسد.

میگو جنوب ایران که از شهرهای بندری مانند قشم، هندیجان، بوشهر بندرعباس و سایر شهرهای حاشیه خلیج فارس تهیه می شوند دارای کیفیت عالی هستند ولی میگو بوشهر دارای شهرت بیشتری است و میگو صورتی آن بسیار پرطرفدار می باشد. علاقمندان به میگوهای سایز درشت ۱۰ ۲۰ ۳۰ می توانند براحتی در آنجا سفارش گذاری نمایند.

سایز میگو

فروش و قیمت گذاری روز انواع میگو تازه جنوب

سایز میگو

فروش و قیمت گذاری روز انواع میگو جنوب کجاست؟ همه اهالی بازار میگو و حتی مصرف کنندگان خانگی می دانند، نوع، گونه و سایز میگو که در جنوب ایران که از خلیج فارس تا دریای عمان صید می شود، در مرکز اصلی عرضه و توزیع میگو در بازار ایران یعنی از شهرهای بوشهر، هندیجان، بندرعباس قشم، چابهار صورت می گیرد و فقط مراکز پحش و نمایندگی های مجاز در شهرهای بزرگ مانند تهران نیز می توان عامل اصلی باشند.

در هنگام خرید و تهیه میگو از بازار های موازی و واسطه گری و دلالان سودجو امکان تشخیص نوع میگو و محل صید آن به سختی قابل انجام است. سایز میگو بوشهر هندیجان ماهشهر بندرعباس و شهرهای دیگر جنوب کاملا شبیه هم است ولی طعم و گونه میگوها متفاوت است. لذا در هنگام سفارش گذاری و الخصوص خرید آنلاین و اینترنتی میگو می بایست اصالت فروشنده برای خریدار محرز شود.

 

 میگو های دریایی و پرورشی خوش طعم جنوب

سایز میگو

انواع میگوهای دریایی و پرورشی خوش طعم صادراتی که از بنادر جنوبی صید و در بازار خرید و فروش روزانه می توان آنها را خرید نمود، در زیر جهت آشنایی آورده شده است

میگوی سفید

میگوی سفید عمدتا با رنگ آبی شفاف در حالت خام مشخص می شود. وقتی پخته شد صورتی می شود. سایز میگو در بوشهر و بندرعباس می توانند تا ۸ اینچ رشد کنند. آشپزها که به عنوان نوع میگو “کلاسیک” در نظر گرفته می شوند ، اغلب دوست دارند از میگوی سفید در بسیاری از دستورهای غذایی خود استفاده کنند زیرا بافت لطیفی دارد.

میگوی صورتی

محل اصلی زندگی میگوی صورتی در ساحل غربی فلوریدا است. این نوع میگو بسیار محبوب است و  هنگام خام بودن ، رنگ صورتی آن مشخص می شود. گاهی اوقات ، آنها می توانند رنگ سفید یا خاکستری نیز داشته باشند.

یکی دیگر از ویژگی های میگوی صورتی “اندازه کوچک آن” است که آن را به نام  “میگوی سالاد” خوانده میشود. میگوی صورتی دارای طعم ملایم و تا حدی شیرین است که طعم آن در سالاد میگو بسیار خوب است.

میگوی قهوه ای

میگوی قهوه ای یکی از رایج ترین میگوی صید شده وحشی است. محل اصلی زندگی این میگوها در خلیج مکزیک است. دارای پوسته های جذاب قهوه ای مایل به قرمز می باشد. پس از پخت ، رنگ صورتی به خود می گیرد. نامهای دیگر میگوی قهوه ای میگوی “طلایی” ، “قرمز” یا “تابستانی” است

میگوی راک

میگوی سنگی با نام صدف های سخت آن به نام خود وفادار است. در واقع ، در دهه ۱۹۶۰ ، یک ماشین مخصوص طراحی شد تا بتوان پوست آنها را آسان کرد. آنها بیشتر پس از پاک شدن و تمیز کردن فروخته می شوند که یک فرآیند زمان بر است.

میگوهای سنگی اغلب به عنوان جایگزینی مقرون به صرفه برای خرچنگ گران قیمت در نظر گرفته می شود ، زیرا این میگو دارای بافت سفت ، طعم شیرین و قوام جویدنی است. بسیار شبیه به خرچنگ خاردار است که این یک جایگزین عالی است زیرا طعم خرچنگ را با به آسانی با  آماده سازی میگو راک به دست می آورید.

میگوی قرمز رویال

این میگوی بزرگ زرشکی برای دوستداران میگو باید امتحان شود. همچنین به عنوان “نگین تاج میگوی آلاباما” شناخته می شود. میگوی قرمز رویال دارای طعم شیرین و نمکی است و بخاطر گوشت کره ای و غنی اش مشهور است.

توصیه می شود این میگو را با طعم طبیعی قوی و متمایز ، جوشانده یا بخارپز کرده و با سیر و کره آب شده میل کنید. این یکی از خوشمزه ترین میگوهایی است که می توانید امتحان کنید. در مقایسه با میگوی صورتی ، قهوه ای و سفید ، پخت میگوی قرمز رویال فقط نصف زمان می برد.

میگوی لکه دار

یکی از بزرگترین انواع میگو، به طوری که سایز میگو لکه ای این که به طول ۱۲ اینچ رشد می کند. این نوع میگو به عنوان “خرچنگهای آلاسکا” نیز شناخته می شود. این ماهی بیشتر از سواحل آلاسکا ، واشنگتن ، کالیفرنیا و بریتیش کلمبیا به صورت وحشی صید می شود.

میگوهای لکه دار دارای صورتی صورتی عمیق ، قرمز یا نارنجی ، دارای خوشه و دم دارای یک جفت دو لکه سفید است. میگو به دلیل بافت ظریف و طعم عجیب و غریبش مشهور است. آنها شیرینی خاصی دارند و هنگام پخت نرم می شوند. علاوه بر این ، آنها کاملاً نرم ، آبدار و فوق العاده لذت بخش هستند

میگوی ببری

متعلق به آسیا و آفریقا ، میگوی ببر بیشتر در ویتنام پرورش داده می شود یا از طبیعت صید می شود. تایلند ، هند و فیلیپین. به دلیل وجود نوارهای ببر در بدن آنها ، تشخیص آنها آسان است.

میگوی ببر دارای بافتی سفت و طعم ملایم است و برای مبتدیان در پخت میگو گزینه مناسبی است. سایز میگو ببری بوشهر می تواند تا ۱۰-۱۲ اینچ طول داشته باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما