Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 23 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت امروز ماهی فیتوفاگ پرورشی - شایلی فیش

قیمت امروز ماهی فیتوفاگ پرورشی

ماهیهای فیتوفاگ به همراه سایر ماهی های کپور در ردیف ماهیان پرورشی با ارزش تجاری بالا و قیمت مقرون به صرفه به شمار می روند که بیشترین میزان صادرات و تقاضا را به ویژه در کشورهای حوزه خلیج فارس و عربی دارند، قیمت روز ماهی فیتوفاگ پرورشی با توجه به کیفیت منطقه پرورش و نحوه عرضه آن در بازار تفاوت هایی با یکدیگر دارند.

قیمت امروز ماهی فیتوفاگ پرورشی

خاصیت ماهی فیتوفاگ پرورشی چیست؟

خاصیت ماهی فیتوفاگ پرورشی چیست؟ در رابطه با خاصیت های ماهی فیتوفاگ پرورشی چه میدانید؟ در ادامه مقاله قصد داریم تا درباره خواص استفاده از این ماهی برای انسان توضیحات بیشتری را خدمتتان ارائه نماییم.

ماهی فیتوفاگ یا کپور نقره ای سرشار از امگا۳ است، وجود امگا۳ در سلامت قلب و عروق و رشد بهتر مغز و سلامت آن اهمیت بسزایی دارد.

از مهمترین خواص استفاده از ماهی فیتوفاگ جهت حفظ تندرستی و سلامت جسم و روان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • از خاصیت ضدعفونی کنندگی بالایی برخوردار بوده به همین دلیل در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها نقش موثری دارد.
  • باعث عملکرد بهتر هورمون ها و تنظیم و تعادل غدد در بدن می شود.
  • در سلامت دستگاه گوارش و رفع یبوست، نفخ معده و روده و درمان هموروئید نقش موثری دارد.
  • مصرف این ماهی در سلامت مغز و اعصاب، آرامش فکری و خواب راحت بسیار حائز اهمیت می باشد.
  • سبب حفظ سلامت و شادابی پوست شده و در جوانسازی پوست و جلوگیری از چین و چروک پوستی بسیار مفید می باشد.

عرضه بهترین ماهی فیتوفاگ پرورشی

عرضه بهترین ماهی فیتوفاگ پرورشی جهت اطلاع از قیمت عرضه بهترین ماهی فیتوفاگ پرورشی در کشور و تهیه و سفارش آن به قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا می توانید از طریق مسیرهای ارتباطی درج شده در سایت با همکاران بخش فروش و پشتیبانی محصول ارتباط بگیرید.

ماهی فیتوفاگ پرورشی همان ماهی نقره ای رنگ کپور است که از بدن دوکی شکلی برخوردار بوده و سر نسبتا بزرگ و پهنی دارد.

دهان این ماهی کوچک بوده و انتهای آن کمی رو به بالا می باشد.

چشم های این ماهی کمی پایین تر از سر او قرار گرفته و بدن آن با تعداد زیادی فلس ریز پوشیده شده است.

این ماهی از پلانکتون های گیاهی آب ها تغذیه کرده و در درجه حرارت های ۲۱ الی ۲۳ درجه و رودخانه های سیلابی به صورت دسته جمعی تخم گذاری می کنند.

تکثیر و پرورش ماهی فیتوفاگ همچون سایر ماهی های کپور دیگر به دلیل میزان محبوبیت و مصرف بالایی که دارند از رونق چشمگیری برخوردار می باشد.

قیمت این ماهی در بازارهای داخلی و بین المللی با توجه به شرایط پرورش، نحوه عرضه و فروش ماهی، میزان صید در سال فروش و بازار عرضه و تقاضا با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

نحوه عرضه ماهی پرورشی تاثیر بسزایی بر روی قیمت محصول می گذارد، این ماهی به صورت های گوناگون از قبیل پاک شده و پاک نشده، تکه تکه و آماده و یا بسته بندی شده به فروش می رسد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما