Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 11 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
قیمت ارزانترین ماهی کپور معمولی عمده - شایلی فیش

قیمت ارزانترین ماهی کپور معمولی عمده

کپور معمولی فلس‌هایی درشت و باله پشتی ممتدی دارد. تعداد فلس‌های خط جانبی در این ماهی ۳۲-۳۰ عدد می‌باشد. دهان آن کشویی بوده و قابل بیرون زدن است. کپور معمولی در حوضه‌های دریای خزر، رودخانه تجن و تمام حوضه‌های آبریز ایران پراکنش دارد.این ماهی به نسبت خواص و ویژگی هایی که دارد بسیار ارزان است. اگر این ماهی را به صورت عمده خریداری کنید بسیار به صرفه تر می باشد. برای اطلاعا بیشتر در رابطه با ماهی کپور معمولی عمده به شما پیشنهاد  می شود مطالب زیر را بخوانید.

قیمت ارزانترین ماهی کپور معمولی عمده

کیفیت مناسب ماهی کپور معمولی عمده

کیفیت مناسب ماهی کپور معمولی عمده این ماهی ها دارای فسفر فراوان هستند و برای کسانی که به سلامتی و مواد معدنی بدن خود اهمیت می دهند بسیار مفید است. این ماهی ها دارای خواص بسیار زیادی نسبت به سایر ماه ها می باشد. در اندازه و وزن های مختلف و گوناگون وجود دارد. ماهی ها به همه ی نقاط ایران صادر می شوند. طعم بسیار لذیذ و خوش طعمی نسبت به سایر ماهی ها دارند. بوی نا مطبوعی مثل سایر ماهی ها ندارند. 

 استخوان های این ماهی ها به راحتی قابل تشخیص است و از آن دسته از ماهی ها نیست که دارای تیغ های کوچک باشد. این ماهی کپور از کیفیت بسیار بالایی یرخوردار هستند. این ماهی کپور از انواع مختلف  ویتامین های آ، ب، ث و ایی و همچنین دی ، پروتئین، فسفر، آهن، منیزیم، کلسیم، پتاسیم، منگنز و روی و… تشکشیل شده است برای افراد در حال رشد مثل کودک و نوجوان ها و هم چنین افراد سالمند بسیار مفید است. 

از ماهی کپور در ماهی کباب، قلیه ماهی، پلو و ماهی، ماهی سوخاری و غیره استفاده می شود. این ماهی طبع خیلی سرد ندارد و برای جلو گیری از بیماری های مختلف مثل سکته های قلبی، سکته های مغزی، نقرص، آرتروز، دست و پا درد، کلیه درد، سنگ کلیه، سنگ کیسه صفرا و درمان پوست و ریزش مو و همچنین برای بانوان بار دار و رنان شیر ده بسیار مفید است.

صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده

صادرات انواع ماهی کپور معمولی عمده اگر شما به ماهی علاقه دارید و برای شما مهم است که از چه نوع ماهی استفاده کنید که هم ویتامین های بدن شما را تامین کند و هم به شما انرژی ببخشد و هم قیمت خوب و مناسب داشته باشد ما به شما خرید ماهی کپور معمولی را پیشنهاد می کنیم. صادرات ماهی کپور بسیار پر رونق است.

این ماهی دارای خواص بسیاری است برای خرید و سفارش این محصول کافی است با ما تماس بگیرید یا از طریق سامانه ی اینترنتی ما این محصول را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان برای شما با قیمتی ارزان و کیفیت عالی ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما