Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 15 in /home/iranmahi/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 990
فروش ویژه ماهی کپور پرورشی قیمت مناسب - شایلی فیش

فروش ویژه ماهی کپور پرورشی قیمت مناسب

ماهی کپور از جمله آبزیانی است که در اکثر مناطق با شرایط دمایی متفاوت، رشد و تکثیر پیدا می کند و گونه های مختلف پرورشی یا دریایی آن، به منظور مصرف خوراکی یا تزئینی به بازار عرضه می شوند؛ قیمت روز ماهی کپور پرورشی در این مرکز به صورت ویژه، مناسب و پایینتر از قیمت سایر مراکز تعیین می شود و از طرفی کیفیت بالای محصولات نیز باعث کسب رضایت حداکثری از مشتریان شده است.

فروش ویژه ماهی کپور پرورشی قیمت مناسب

غذای ماهی کپور پرورشی چیست؟

غذای ماهی کپور پرورشی چیست؟ برای کسانی که می خواهند در زمینه تولید و پرورش ماهی کپور فعالیت کنند، ممکن است سوالات زیادی مطرح باشد که یکی از مهمترین آنها این است که غذای ماهی کپور پرورشی چیست؟
در ابتدا باید متذکر شد که ماهی های کپور پرورشی بخش عمده ای از غذای مورد نیاز برای رشد خود را از طریق جلبک ها یا سایر آبزیان موجود در استخر تامین می کنند پس وقتی صحبت از غذای این نوع ماهی می شود، در واقع منظور، مواد خوراکی است که توسط پرورش دهندگان ماهی، به آب افزوده می شود.
استفاده از این غذاها موجب رشد سریعتر ماهی های کپور پرورشی و تامین ویتامین و مواد مورد نیاز آنها می شود؛ اندازه ی غذایی که به صورت دستی به انواع مختلف ماهی داده می شود باید حدود 40 درصد مواد مصرفی باشد و 60 درصد دیگر را می بایست بصورت طبیعی و از استخر تامین نماید.
اما نوع غذایی که به استخر ماهی کپور وارد می کنید وابسته به گونه ی ماهی می باشد، به عنوان مثال کپور نقره ای و کپور سرگنده از پلانکتون و آبزیان بسیار کوچک موجود در استخر تغذیه می کنند و نیازی به غذای خارجی ندارند؛ تنها کافی است کوددهی و بارورسازی استخر به شکل مناسبی انجام شود.
غذای خارجی برای ماهی آمور، علوفه سبز می باشد و برای کپور معمولی هم ترکیبی از غلات، پودر ماهی، کنجاله سویا، کنجاله کلزا، گلوتن گندم و ذرت، آرد و سبوس گندم و روغن‌های گیاهی استفاده می شود.

تولیدکننده انواع ماهی کپور پرورشی

تولیدکننده انواع ماهی کپور پرورشی این شرکت از برترین مراکز تولیدکننده انواع ماهی کپور در کشور می باشد که در زمینه توزیع و فروش ماهی پرورشی کپور مرغوب و درجه یک در تمام شهرها فعالیت می کند.
از ماهی کپور پرورشی می توانید برای پخت انواع غذاهای دریایی خوشمزه و لذیذ در منزل استفاده کنید؛ به همین خاطر رستوران ها و هتل ها از خریداران اصلی این محصول هستند که ماهی های مورد نیاز خود را از طریق این مرکز تامین می کنند.
یکی از ویژگی های اصلی ماهی کپور، همه چیزخوار بودن آن است و وابستگی به غذای خاصی ندارد، به همین علت پرورش آن مقرون به صرفه می باشد و سبب جلب نظر سرمایه گذاران زیادی برای تولید آن به صورت گسترده می شود.
قیمت ماهی کپور در بازار داخلی و بین المللی نیز به گونه ای تعیین می شود که از سوددهی بالایی برای تولیددهندگان برخوردار است و دارای بازار تجارت و صادرات پررونقی می باشد؛ بنا به برآوردهای صورت گرفته، صادرات هر 30 کیلوگرم ماهی کپور، معادل یک بشکه نفت، برای کشور ارزآوری دارد.
آخرین لیست قیمت انواع گونه های ماهی کپور را می توانید از طریق همین مرکز به دست آورید و به صورت حضوری یا آنلاین اقدام به سفارش عمده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما